Masumiyet’in Hale’si Hülya Avşar için O Ünlü Bakın Neler Söyledi! Okuduklarınıza İnanamayacaksınız

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Masumiyet’in Hale’si Hülya Avşar için O Ünlü Bakın Neler Söyledi! Okuduklarınıza İnanamayacaksınız

Avşar kızının adı bir türlü gündemden düşmüyor. Son olarak Masumiyet dizisinde Hale Ilgaz rolü ile izleyici karşısına çıkan Hülya Avşar, 13 bölümde 2 bomba olaya imza attı.

Önce Çene Çıkardı

Senaryo gereği eşi İsmail Ilgaz’ı canlandıran rol arkadaşı Ertuğrul Postoğluna tokat atması gereken Hülya Avşar, gücünü ve açısını ayarlayamadı ve Postoğlu’nun çenesine ciddi bir zarar verdi. Ertuğrul Postoğlu o anları “Gerçekçi olması için Hülya’ya daha hızlı ve sert vur dedim. Çekindiğini görünce de kartal pençesi bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki diyerek üstüne gittim” şeklinde anlattı. Çenesinde ciddi bir hasar oluşan ve ilaçla tedavi edilen Postoğlu “Hülya yakın dostum. Sık sık Fenerbahçe-Beşiktaş dostluğunu yâd ediyoruz. Sahnenin gerçekçi olması için Hülya’yı bir parça harekete geçirmek istedim. Ama onun da eli çok ağırmış” açıklamasında bulundu. Hülya Avşar’ın tokat sahnesindeki bu başarısızlığı ünlüler camiasında ‘eğitimsizlik’ olarak değerlendirildi.

Sonra Yapım Şirketini Bastı

blank

Tokatın izleri henüz silinmemişken Avşar kızının ismi bu kez de bambaşka bir iddiayla gündeme geldi. Söylenenlere göre reytingleri beklendiği gibi gitmeyen Masumiyet dizisi için 13 bölümde final yapma kararı alındı. Bu karara sinirlenen Avşar, yapım şirketine giderek Faruk Turgut’a ‘Beni 13 bölüm için mi ikna ettiniz’ şeklinde çıkıştı. Hülya Avşar’ın bu tepkisi üzerine yapım şirketi kanal ile anlaşarak dizinin yayın gününü değiştirdi. Ancak bu hamle de Masumiyet için kurtuluş olamadı ve dizi 13. bölümüyle ekranlara veda etti.

Ne Kadar Vefalı Olduğu Hiç Konuşulmadı!

blank

Adı hep olaylarla anılan Avşar kızı için bu sefer durum farklı! Yaklaşık 9 yıl önce silahlı saldırıya uğrayan ve uzun tedaviler sonucunda büyük ölçüde sağlığına kavuşan İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar hakkında bomba gibi bir açıklama yaptı. Eskiden çevresinin çok geniş olduğunu fakat kazadan sonra kendisini kimsenin arayıp sormadığını söyleyen Tatlıses dün Söylemezsem Olmaz isimli programa canlı olarak bağlandı.

blank

Tatlıses, Hülya Avşar ile ilgili “Hülya Avşar çok özel bir insandır. Ona söylenen her sözü üstüme alırım. Onu seviyorum ve sayıyorum. Her gün arayıp sağlığımı sorar. Böyle bir arkadaşım olmadı bu güne kadar. Erkek, kadın farketmiyor; 9 senedir beni kimse aramadı. Hülya Avşar her gün arar, sorar. Ben bu insana kurban olmayayım da ne yapayım.” şeklinde konuştu. İmparator, adı hep sansasyonlarla gündeme gelen Avşar kızının aynı zamanda ne kadar vefalı bir dost olduğunu ortaya koydu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz