İrem Helvacıoğlu’nun Yüzü Özcan Deniz’den Sonra Güldü! Yeni Partneriyle Bakın Nasıl Poz Verdi

Beyza S.

Haberler

27 Mayıs 2021

İrem Helvacıoğlu’nun Yüzü Özcan Deniz’den Sonra Güldü! Yeni Partneriyle Bakın Nasıl Poz Verdi

En son Seni Çok Bekledim’de izlediğimiz İrem Helvacıoğlu yepyeni bir projeyle ekranlara dönüyor. Güzel oyuncunun yeni partneriyle verdiği pozlar ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

irem helvacıoğlu-özcan deniz-seçkin özdemir

Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri olan İrem Helvacıoğlu şimdilerde yeni projesiyle ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Behzat Ç., Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları gibi projelerde izlediğimiz ünlü oyuncu özellikle Sen Anlat Karadeniz dizisiyle herkesin kalbini kazanmıştı. Hem güzelliği hem de başarılı oyunculuğuyla izleyenleri büyüleyen güzel ismi en son Özcan Deniz ile başrollü paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisinde izlemiştik.

irem helvacıoğlu-özcan deniz-seçkin özdemir

Güzel oyuncunun Seni Çok Bekledim’deki karakteri Özcan Deniz ile ilk başlarda arasından su sızmıyordu. Dizinin final bölümünden sonra birlikte çekildikleri fotoğrafları silen ikili o zamanlarda büyük gündem olmuştu. Bunun olay hakkında Posta Gazetesi’ne konuşan İrem Helvacıoğlu, olayın aslını ilk defa o zaman açıklamıştı. Yıldız isim “Takipçilerimden “Özcan Deniz seni takipten çıkardı ve birlikte tüm fotoğraflarınızı sildi. Siz niye onu hala takip ediyorsunuz ve fotoğraflarını silmiyorsunuz?” diye mesajlar gelince bu olayı öğrendim. Dizi zamanında aramızda bireysel hiçbir sorun yaşanmadı ama dizinin bir gerginliği vardı.” demişti. Dizi bittikten sonra Özcan Deniz ile hiç görüşmediğini dile getiren ünlü oyuncu “Bu yapılan çok büyük bir saygısızlık.” demişti.

Yeni Partneri ile Yüzü Güldü

Polisiye dizi Baş Belası ile ekranlara dönmeye hazırlanan İrem Helvacıoğlu’nun yeni partneri ise en son Kuruluş: Osman’da izlediğimiz Seçkin Özdemir olacak. Atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak bu yazın iddialı çiftinden ilk poz geldi bile.

irem helvacıoğlu-özcan deniz-seçkin özdemir

Baş Belası’nda kendisini ailesine adamış bir psikolog olan İpek Gümüşçü’nün hikayesine tanık olacağız. Sarsıcı olaylarla karşılaştıktan sonra emniyette çalışmaya başlayan psikolog İpek’in başına neler gelecek hep beraber göreceğiz. Tanıtım filmi bile hepimizi heyecanlandırmaya yetti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz