Rakibinden Acun Ilıcalı’ya Şok Darbe! Hem Sunucusunu Hem de Benzer Formatı Kaptı

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Rakibinden Acun Ilıcalı’ya Şok Darbe! Hem Sunucusunu Hem de Benzer Formatı Kaptı

Acun Ilıcalı’ya hiç beklemediği bir darbe geldi. Ünlü ismin fenomen programı benzer bir formatta bambaşka bir kanalda yayınlanacak. O programı sunan isim ise olay oldu.

acun ılıcalı

Türkiye’nin en sevilen ve en çok izlenen programlarının arkasındaki isim olan Acun Ilıcalı, ülkenin en popüler isimlerinden biri haline geldi. Spor muhabirliği olarak başladığı kariyer yolculuğunda olağanüstü bir başarı göstererek kendi kurduğu Acun Medya ile ülkenin en zengin isimlerinden birine dönüştü. Yetenek Sizsiniz Türkiye, Var mısın? Yok musun?, Fear Factor, O Ses Türkiye, Survivor gibi yapımlarla adından söz ettiren ünlü isim, %1’lik izlenme oranına shaip TV8’i satın alarak Türkiye’nin en popüler kanallarından biri yaptı.

MasterChef Türkiye’ye İddialı Bir Rakip Geliyor

Acun Ilıcalı’ya darbe üstüne darbe geldi. Acun Medya’nin hazırladığı, TV8’de yayınlanan, jüri koltuğunda ise Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu oturan ünlü aşçılık yarışmasına dişli bir rakip geliyor. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir aşçılık yarışması izleyiciyle buluşacak. Şef Akademi ismiyle ekrana gelecek programın jüri koltuğunda ise Türkiye’nin en ünlü şefleri Arda Türkmen, Ali Ronay ve eşsiz yemek kültürüyle gurme ve gezgin Ayhan Sicimoğlu oturacak.

acun ılıcalı

Şef Akademi hakkında ilgi çeken tek detay bu kadarla sınırlı değil. Merakla beklenen programın sunucusu ise daha önce MasterChef’in sunuculuğunu yapan Öykü Serter olacak. İzleyiciyle buluşmaya hazırlanan yeni programımız nasıl karşılanacak hep beraber göreceğiz. Biz şimdiden çok heyecanlandık.

Leyla ile Mecnun Müjdesi Verildi

acun ılıcalı

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden olan Leyla ile Mecnun ekranlara dönüyor. Acun Ilıcalı’nın paylaşımına göre başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi usta isimlerin paylaştığı fenomen dizi Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak. Tam kadro izleyicisiyle buluşacak leyla ile Mecnun’un 26 Haziran’da sete çıkması bekleniyor.

Benzer Haberler

Neşe 28 Mayıs 2021

Kadro süper Arda Türkmen i zevkle izliyordum ,Öykü Serter in kaliteli sunumu (özlemiştik)ve diğer jürilerle daha ne olsun kaymaklı kadayıf😌😊

Yorum Yaz