Şeyma Subaşı’nın Herkesi Kucaklama Sevdası Meedo Enistede Nasıl Karşılık Bulacak? İşte O Sözler

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Şeyma Subaşı’nın Herkesi Kucaklama Sevdası Meedo Enistede Nasıl Karşılık Bulacak? İşte O Sözler

Ünlü internet fenomeni Şeyma Subaşı bugün yine Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Dünyanın değişik ülkelerinden ve harika doğa güzelliklerinden paylaşımlar yapan Şeyma bu kez oldukça sade bir yer seçmiş kendisine. Ancak bu kez de fotoğrafa eklediği yorum Meedo enişteyi biraz kıskandıracak cinsten. İşte o sözler!

Şeyma’nın Ruh Hali

Sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafların altına bir yorum da ekleyen Şeyma Subaşı belli ki yine pozitiflikten pozitifliğe koşuyor. “Ruh Hali: Her şeye sarılmak – her şeyi sevmek” diyen Şeyma Subaşı her zaman tanıdığımız kişi olmaya devam ediyor.

Genellikle güzel yerlerde olmayı seven, yoga ve meditasyona bayılan, kendisine her zaman iyi davranmayı bilen Subaşı doğal olarak böyle pozitif bir ruh halinde olmayı da başarabiliyor. Hal böyle olunca da her şeyi seven ve hatta her şeye sarılmak isteyecek kadar sevecen bir insan olabiliyor. Şaka bir yana Meedo enişte yaşamaktan böylesine zevk alan birisiyle birlikte olduğu için çok şanslı. Ne diyelim, daha daha pozitif olsunlar.

Evlilik Heyecanı

Bir süre önce evlenme kararı aldıklarını açıklayan Şeyma Subaşı sevgilisi ile birlikte şimdi de evlilik öncesi tatilinde. Bir süredir Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birlikte İbiza’da olan Subaşı bugün yine sarmaş dolaş bir fotoğraflarını daha paylaştı. Bu fotoğrafın altına da “Seni çok seviyorum hediyem ve geleceğim” notunu iliştirdi. sevgilisi ile birlikte evleneceği için çok mutlu olduğu her halinden belli olan Subaşı bu mutluluğunu yine bir sosyal medya mesajıyla tüm dünyaya ilan etmişti.

blank

Paylaşımında “Seninle olacak her şey için çok heyecanlıyım. Seninle bir peri masalı yaşamak için sabırsızlanıyorum aşkım. Her şey mükemmel olacak. Kalbimin derinliklerinde hissediyorum” diyen Şeyma Subaşı evlilik için epey heyecanlı anlaşılan.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz