TRT Dizisi Gönül Dağı Kendine Yakışır Bir Final ile Veda Ediyor! Öyle Bir Konuk Geliyor ki…

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

TRT Dizisi Gönül Dağı Kendine Yakışır Bir Final ile Veda Ediyor! Öyle Bir Konuk Geliyor ki…

30. bölümü ile sezon finali yapacak olan TRT’nin beğenilen dizilerinden birisi olan Gönül Dağı’ndan izleyicilerine sürpriz var. Sezon finali olduğu için üzülecek olan izleyiciler bu sürprizle biraz olsun moral bulacaklar. İşte Gönül Dağı’ndan sevenlerine müjde!

Sadece Sezon Finali

Köprü Film tarafından TRT için çekilen Gönül Dağı da bu hafta bir süreliğine aramızdan ayrılmaya hazırlanan dizilerden. Yaz aylarının gelmesiyle beraber teker teker izleyicilerine veda eden diziler yerlerini yeni yaz dizilerine bırakıyor. Kimisi yalnızca sezon finali yaparken kimileri de tamamen final yaparak veda ediyor ekranlara. Gönül Dağı ise yalnızca yaz dönemi için vedalaşanlardan.

Sürpriz Konuk Var

blank

Cumartesi akşamlarına renk katan Gönül Dağı sezon finalini Kurban Bayramı için özel bir bölüm çekerek yapmayı planlıyor. Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilen dizinin oyuncu kadrosunda Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Ferdi Sancar, Utku Ateş, Berk Atan ve Semih Ertürk gibi isimler yer alıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre çekimleri Eskişehir’de yapılan dizinin bu özel bölümünde bir de konuk oyuncu sürprizi var. Dizide Dürdane karakteri ile yer alacak alan sürpriz konuk isimse Zerrin Sümer.

Zerrin Sümer Kimdir?

zerrin sümer gönül dağı

1945 yılında İzmir Bergama’da dünyaya gelen Zerrin Sümer oyunculuğa ilk kez Bergama Halk Eğitim Merkezi tiyatro topluluğuna katılarak adım atıyor. Burada ilk kez tiyatro ile tanışan usta oyuncu bir daha da ondan vaz geçemiyor. Bugüne dek çok sayıda tiyatro oyunu, sinema filmi ve dizide yer alan başarılı sanatçı en son Sefirin Kızı adlı dizide yer almıştı. Sefirin Kızı’nın dışında ayrıca Çalıkuşu, Bir Demet Tiyatro, En Son Babalar Duyar, Ölümsüz Aşk, Kadın İsterse, Zoraki Koca, Yalancı Romantik, Sakarya Fırat, Güzel Köylü, O Hayat Benim ve Savaşçı gibi yapımlarda da yer aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz