Seda Sayan Konsept Değişikliğine Gitti Stüdyo Karıştı: “Yabancı Gelin” Skandalı Tüm Türkiye’yi Ayağa Kaldırdı!

Aleyna

Haberler

20 Ekim 2021

Seda Sayan Konsept Değişikliğine Gitti Stüdyo Karıştı: “Yabancı Gelin” Skandalı Tüm Türkiye’yi Ayağa Kaldırdı!

Seda Sayan’ın Star TV’de sunmaya devam başladığı sabah programında tam 3 kez konsept değişikliği yapıldı! İlk olarak Esra Erol ve Müge Anlı’ya özenen Seda Sayan, o konsepti denese de başarılı olamadı. Seyirciler Seda Sayan’dan çalgılı çengili bir program beklerken, kaosla karşılaşmaları elbette hoş olmadı. Reytinglerde de istediğini alamayan Seda Sayan bu sefer de ünlü konukları programında ağırlamaya başladı. Gülben Ergen gibi birçok ünlü isme kapısını açan Seda Sayan’ın işler yine istediği gibi gitmedi.

Yeni Konsepti Başarılı Oldu!

Ne yapsa reytinglerde yükselişe geçemeyen Seda Sayan, üstüne bir de RTÜK’ten uyarı yeyince şimdi de yeniden evlilik programı yapmaya başladı ancak bu önceki yıllarda karşımıza çıkan evlilik programlarından değil! Sevip de kavuşamayan gençleri programında ağırlayan Seda Sayan, aileler arasında orta yolu bulmaya ve gençlerin evlenmesine vesile olmak istiyor, bir de çiftlerin tüm masraflarını karşılayacağının sözünü veriyor. Son günlerde ise Seda Sayan’ın programına Ağrılı Fırat ve Rus sevgilisi Mira damgasını vurdu! Ailenin karşı geldiği bi ilişki bir türlü evliliğe gitmiyor!

Bu ikilinin ilişkisi ise sosyal medyada “kurgu” iddialarının hedefinden kaçamadı. Geçtiğimiz yıllarda “Evleneceksen Gel” programını sunan Seda Sayan’ın o dönemlerde de cast ajanslarıyla çalıştığı iddia ediliyordu. Şimdi de Mira ve Fırat’ın bu ilişkisi için pek çok sosyal medya kullanıcısı “kurgu” iddialarını dile getirmekten geri durmuyor. Kurgu mudur gerçek midir bilemiyoruz ancak Seda Sayan’ın yeni konsepti sosyal medyada yankı uyandırmış gibi duruyor.

Ortalık Gerildi!

Mira ve Fırat’ın evlenememe sebebi ise Fırat’ın annesi! Mira’nın oğlunu Rusya’ya götürmesinden korktuğunu dile getiren kadın en sonunda “Mira senden bana gelin olmaz” demesinin ardından genç kız, “Yeter sıkıldım kaç aydır aynı şey.” diyerek stüdyoyu terk etti! Bugün ise yine Seda Sayan’ın stüdyosunda gergin anlar yaşandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz