Kıvanç Tatlıtuğ “Kurt Seyit” Karakterinin Etkisinde Kaldı: O Artık Kurt Kıvanç!

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Kıvanç Tatlıtuğ “Kurt Seyit” Karakterinin Etkisinde Kaldı: O Artık Kurt Kıvanç!

Kurt Seyit ve Şura dizisinde Rus çarının askeri Kurt Seyit’i canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ gerçek yüzünü gösterdi. İstanbul’a yoğun kar yağışının ardından tişörtle poz veren yakışıklı oyuncu görenleri şaşırttı.

Kıvanç Tatlıtuğ hem oyunculuğu hem de yakışıklılığı ile oldukça beğenilen bir isim. Pek çok kaliteli yapımda yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, iyi projeler mi seçiyor yoksa kendisi mi o projeyi başarılı hale getiriyor bilemiyoruz. Bildiğimiz tek şey; oynadığı her rolle ses getirmeyi başarıyor.

blank

Yakışıklı oyuncu bir dönem, Farah Zeynep Abdullah ile birlikte “Kurt Seyit ve Şura” adlı dizide rol alarak yeteneğini konuşturmuştu. Dizide, Kurt Seyit’e hayat veren Tatlıtuğ’un oynadığı karakter fazlasıyla ilgi toplamıştı. Her yönüyle dikkat çeken karakterin adı ise merak edilen bir başka unsurdu.

blank

Kurt Seyit ve Şura’da Rus çarının bir askerini canlandıran Seyit’e, çocukken çok ağladığı için Kurt ismi verilmişti. Rolün altından büyük bir başarıyla kalkan Kıvanç Tatlıtuğ’un son görüntüsü ise akla yine bu karakteri getirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ Eşiyle Karların Keyfini Çıkardı

blank

İstanbul’a yoğun kar yağışının ardından birçok ünlü karın keyfini çıkararak bu anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Kıvanç Tatlıtuğ da eşi Başak Dizer’le birlikte karın tadını çıkardı. Instagram hesabından Başak Dizer’in yaptığı paylaşım ise herkesi şaşırttı. Kıvanç Tatlıtuğ’un halini görenler gözlerine inanamadı.

Kurt Adam Kıvanç

blank

Hepimizin tir tir titrediği bu günlerde Kıvanç Tatlıtuğ tişörtle kar keyfi yaptı. Arkadaşları ve eşiyle birlikte kar üzerinde keyif yapan Başak Dizer’in paylaştığı fotoğraf, Kıvanç Tatlıtuğ’a farklı yorumların yapılmasına neden oldu. Eksileri gören hava durumunda bile ince giyinen yakışıklı oyuncuya “Kurt Adam” yakıştırması yapıldı.

Heykel Misin?

blank

Dünyanın en yakışıklı 100 erkeği arasına girmeyi başaran Kıvanç’ın yakışıklılığını ne kadar konuşsak az. Yakışıklılıktan ziyade adamın çok farklı bir havası var! Tatlıtuğ, Eşi Başak Dizer’in son paylaştığı fotoğrafta da tüm karizması ile yer aldı. Yakışıklı oyuncu, beyaz karların üzerinde tam bir heykel gibi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz