Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal 2 Yıldır Beklediği Hayaline Kavuştu! Hayranları Hayalin Böylesine Çok Şaşırdı

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2021

Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal 2 Yıldır Beklediği Hayaline Kavuştu! Hayranları Hayalin Böylesine Çok Şaşırdı

Bu sezona damgasına vuran Deniz Baysal, yaz aylarında bile gündemden düşmüyor. Teşkilat’taki rolü ile kariyerinde çağ atlayan ünlü oyuncu iki senedir beklediği hayaline kavuştu. Büyük hayal ise herkesi çok şaşırttı.

teşkilat-deniz baysal

TRT’nin fenomen dizisi Teşkilat ile ekranlarda fırtınalar estiren Deniz Baysal adım atsa olay oluyor. Derin Sular, Kaçak Gelinler, Sevda Kuşun Kanadında, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz gibi önemli yapımlarda izlediğimiz Deniz Baysal şüphesiz son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri. Duru güzelliği ve başarılı performansı ile kısa sürede tüm Türkiye’nin kalbinde taht kuran ünlü oyuncu, ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da oldukça popüler.

teşkilat-deniz baysal

Kolpa grubunun solisti müzisyen eşi Barış Yurtçu ile rüya gibi bir evliliği olan güzel isim, sosyal medyayı sık kullanmayı seven isimlerden biri. Kimi zaman eşi ile kimi zaman arkadaşları ile kimi zaman ise yer aldığı projeler ile ilgili paylaşımlarda bulunan Deniz Baysal’ın Instagram’da tam 4,6 milyon takipçisi var.

İki Yıldır O Anı Bekliyordu

Teşkilat çekimlerinden dolayı oldukça yoğun ve yorucu bir sezon geçiren Deniz Baysal, sezon biter bitmez soluğu tatilde aldı. Müzisyen eşi Barış Yurtçu ile deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü oyuncu, sosyal medya üzerinden sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

teşkilat-deniz baysal

Şu sıralar Fethiye’de tatil yapan güzel oyuncudan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Deniz Baysal, restoranda yemek için beklerken çekildiği bir pozu sosyal medya hesabında paylaştı. Risotto yemek için beklediğini belirten Deniz Baysal o poza “2 yıldır beklediğim an…” diye not düştü. Güzel oyuncunun bu sevimli hali ise sosyal medyada olay oldu. Pandemiden dolayı risottodan uzak kalan Baysal, sonunda beklediği ana kavuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz