Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Instagram’dan Siyasi Konulara da El Attı: “Takım Tutar Gibi…”

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Instagram’dan Siyasi Konulara da El Attı: “Takım Tutar Gibi…”

Masumlar Apartmanı’nın güzel oyuncusu Ezgi Mola, sık sık Instagram hesabından paylaşım yaparak günlük konularda sitemini ve düşüncelerini dile getirmekten geri durmuyor. Son olarak Elmalı davası ve şarkıcı Gülşen’in sahne kıyafetiyle ilgili yorum yapmaktan kendini alamayan Ezgi Mola bugün de Akbelen Ormanı’ndaki ağaçların kesilmemesi gerektiğini dile getirerek siyaseti “takım tutar gibi” savunan kişileri eleştirmeden duramadı.

Her Zaman Fikirlerini Dile Getiriyor!

Son günlerde Türkiye gündemini meşgul eden konularda sık sık fikrini dile getirmekten geri durmayan Ezgi Mola; son olarak Elmalı davası, Tuz Gölünün kuruması, Gülşen’in kıyafetine gelen linçler gibi konularda sık sık kendi fikrini dile getirmiş ve tüm sanatçıların yapması gerekeni yaparak elini taşın altına koymuştu.

blank

Hatta Gülşen’in kıyafetini ve kuruyan Tuz Gölü hakkındaki fikirlerini; “Onun kıyafeti, öbürünün kimi sevdiği, diğerinin ne içtiği diyeeee diyeee diyeee Dibinizdeki istismar edilen çocukları, şiddet gören kadınları, katledilen doğayı, güzelim canların öldüğünü görmezden geldiniz, mahvettiniz ! Göl kurutmak, denizi bitirmek ne demek yaaa! Konuşan yandı, korkutuldu,cezayı alması gereken sapıkları salıverip madalya taktınız !! Yaşattığınızı yaşayın başka dileğim yok! Özgürlükleri kısıtlayıp vır vır etmek yerine cana kıymet vermeyi, ülkenin her karış toprağını korumayı öğrenin!” diyerek dile getirmişti.

blank

Ezgi Mola Tehlikeli Sularda Yüzüyor!

Bu günlerde Erşan Kuneri’nin çekimlerine devam eden oyuncu yoğun bir çalışma temposunun içinde olmuş olsa da; Türkiye gündemini yakından takip etmeyi de ihmal etmiyor. Gerçi ülkemizin gündemi de ihmal edilecek gibi değil. Her gün bambaşka bir olaya merhaba demek zorunda kalıyoruz. Hal böyle olunca pek çok ünlü sanatçı da Instagram gibi sosyal mecralardan seslerini duyurmaya çalışıyor.

blank

Akbelen Ormanı’nda kurulmak istenen termik santrale köyün yerlileri karşı çıkmaya devam ediyor. Instagram’da ise pek çok kişi bu konuda fikirlerini beyan etmekten geri durmuyor. Bu isimlerden biri de Ezgi Mola! Instagram’dan siyasi konulara giren Ezgi Mola; “Şimdilik durdurup herkes uyurken başlatmazlar inşallah!! Arkadaşlar bu vicdanı olan herkesin karşı duracağı bir şey olmalı! Bu siyaseti takım tutar gibi tutup “o yapıyorsa bildiği vardır” denilecek bir şey de değil! Siyaseti batsın bu insan olabilmemizle, ülkemizin toprağını sevip sahip çıkmakla ilgili bir direniştir! O insanlar topraklarını, ağaçlarını koruyor!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz