Kadro Şampiyonlar Ligi Gibi! Masumlar Apartmanı ve Masumiyet’in Yıldızları Bir Araya Geldi

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Kadro Şampiyonlar Ligi Gibi! Masumlar Apartmanı ve Masumiyet’in Yıldızları Bir Araya Geldi

Bu sezonun en ses getiren dizileri “Masumlar Apartmanı” ve “Masumiyet”in yıldızları bir araya geldi. Birlikte fotoğraflar paylaşan oyuncuları görenler, “Yeni proje geliyor” dedi!

Masumlar Apartmanı

Arkamızda bıraktığımız sezon, televizyonda uzun süredir görülmeyen bir rekabete sahne oldu. Birbirinin aynısı dizilerden bunalan seyirci, önce Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan “Masumlar Apartmanı” ve “Kırmızı Oda” dizilerine sarıldı. Psikolojik hastalıkları temel alan “Masumlar Apartmanı”, bir aileyi ve aşkı merkeze alması sayesinde daha da öne çıktı.

Masumiyet

Merakla beklenen “Masumiyet” ise Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar gibi güçlü bir kadro ile dikkat çekici bir senaryoyu birleştirdi. Kadına şiddeti anlatan dizide de psikoloji ve polisiye ögeleri çok ön plandaydı. Ratingler kötü gelmese de dizi bir türlü bekleneni veremedi ve sadece 13 bölüm sürdü. Ama bu durum “Masumiyet”in sezonun en çok konuşulan dizilerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor! Özellikle genç oyuncularına yeni kapılar açan “Masumiyet”in yıldızlarının neler yapacağı merakla bekleniyor. Dizinin genç yıldızı Serkay Tütüncü’nün son paylaşımı da yeni bir projenin sinyali olarak yorumlandı.

Esat ve İlker Bir Arada

“Masumiyet”in Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın’ı parlattığı gibi, “Masumlar Apartmanı” da Merve Dizdar ve Uğur Uzunel gibi pek çok ismi ön plana çıkardı. Daha önce “Şeref Meselesi”, “Aşk ve Mavi” gibi çok izlenen dizilerde rol alarak dikkat çeken Uğur Uzunel, bu dizi sayesinde popüler bir oyuncuya dönüştü. Dizi bittikten sonra Alaçatı’ya giden Serkay Tütüncü ve Uğur Uzunel, birlikte çektikleri bir fotoğrafı paylaşarak herkesi şaşırttı. Son dönemin iki yıldız isminin bir araya gelmesi, “Yeni bir proje mi geliyor?” yorumlarına yol açtı.

Uğur Uzunel Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü’nün bazı projelerle görüştüğü söylense de ortada net bir şey yok. Kim bilir, bu projelerden birinde “Masumlar Apartmanı”nın yıldızlarından Uğur Uzunel de oynar belki de!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz