Seda Sayan’ın Hesabı mı Hacklendi? Önce Alişan Sonra da Okan Kurt’a Yaptığı Yorumlar Olay Yarattı

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Seda Sayan’ın Hesabı mı Hacklendi? Önce Alişan Sonra da Okan Kurt’a Yaptığı Yorumlar Olay Yarattı

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, son günlerde Demet Akalın ve Mehmet Ali Erbil’le yaşadığı polemikler yüzünden zor bir dönem geçirdi. Ama bu dönemi kapatmaya ve imajını düzeltmeye kararlı gibi görünüyor!

Seda Sayan

Seda Sayan, yıllar süren şarkıcılık deneyiminin yanı sıra televizyonculuktaki başarısıyla da ön plana çıkan bir isim oldu. Sunduğu programlarla yıllarca evlere konuk olan Seda Sayan, “Türkiye’nin en güvenilen isimleri” listelerinin gediklisi, seyircilerinin “ablası” ve “sabahların sultanı” olarak ün yaptı. Son olarak, fenomen program “O Ses Türkiye” ve “Gelinim Mutfakta” ile ekranlara konuk olan ünlü isim, eski başarısından çok uzaktı. Üstelik, girdiği polemikler yüzünden imajı da bir hayli sarsıldı!

Kavga Etmediği İsim Kalmadı

Seda Sayan Demet Akalın

Son dönemde sık sık birilerinin ayağını kaydırarak televizyonda kendisine yer açtığı iddiasıyla gündeme gelen Seda Sayan, bu söylentileri her seferinde yalanladı. Ama Demet Akalın ve Alişan’ın sona eren sabah programının yerine onun geçeceği duyulunca ortalık yine karıştı. Demet Akalın, programın son gününde ekiple vedalaşırken Seda Sayan’dan gelen “Ben başlıyorum” mesajını görünce çıldırdı! Instagram’da birbirlerine ağır laflar eden Demet Akalın ve Seda Sayan, birbirini engelledi.

Sular tam duruldu derken, bu kez Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan birbirine girdi! Mehmet Ali Erbil, hastalığı sırasında kendisini aramadığı için kızdığı Seda Sayan için, “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar!” dedi. Seda Sayan da bu ağır sözlere son dönemin en büyük bombasıyla karşılık verdi: “Evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur!

Seda Sayan Mehmet Ali Erbil

Şaşırtıcı olan şuydu ki, ikili “Aramıza kimse giremez” dedi ve jet hızıyla barıştı. Seda Sayan da olayın sadece bir aldatma olduğunu söyledi ve arkadaşını “akladı”! Barışmak için bir de yemek ayarlayan Seda Sayan, Demet Akalın ve Alişan’a da barış çubuğu uzattı. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın Covid-19 nedeniyle yoğun bakıma alındığını duyan Seda Sayan hemen bir destek mesajı paylaştı.

Şimdi de Demet Akalın’ın sevgilisi Okan Kurt’a bir mesaj atarak herkesi şaşırttı!

“Kardeşim”

Demet Akalın Seda Sayan

Demet Akalın öfkesiyle ve fevri tavırlarıyla bilinen bir isim. O yüzden, Seda Sayan henüz ona yanaşmadı, en azından sosyal medyada! Ama nikah şahitliğini bile üstlendiği arkadaşıyla küs kalmak istemediği de belli. Demet Akalın’ın sevgilisi Okan Kurt’un fotoğrafına yaptığı yorum bunun en net göstergesi!

Seda Sayan Okan Kurt

Okan Kurt’un spor yaptığı fotoğrafa “Kardeşim” yazan Seda Sayan, Demet Akalın ve Okan Kurt çiftiyle de yakında barışacağının sinyalini verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz