Tüm Türkiye Ekrana Kilitlendi Gözyaşları Sel Oldu! Yıllar Süren Hasreti Bitiren Esra Erol Şimdi de…

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Tüm Türkiye Ekrana Kilitlendi Gözyaşları Sel Oldu! Yıllar Süren Hasreti Bitiren Esra Erol Şimdi de…

Ünlü sunucu Esra Erol, Ömer ve Emre kardeşlerin 20 yıl süren anne hasretine son vermişti. Gönüllere bir kez daha taht kuran sunucu, bu kez kardeşlerin en büyük hayalini gerçekleştirdi.

Esra Erol

Usta sunucu Esra Erol, hafta içi her gün ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da programıyla kayıpları bulmaya ve aileleri birleştirmeye devam ediyor. Bir yandan sosyal sorumluluk projeleriyle de uğraşan Esra Erol, konuklarının tüm dertlerine derman olmaya çalışıyor. Esra Erol’a katılanlar genellikle aradıkları kişileri bulmakla kalmayıp diğer hayallerine de kavuşuyor. Öyle ki, Esra Erol’a “Önce Allah, sonra Esra” diyecek kadar güvenen konuklar var!

Programın bir aydır merakla izlenen konukları arasında Emre ve Ömer kardeşler de vardı. Neredeyse 20 yıldır görmedikleri annelerini bulmak için Esra Erol’a başvuran kardeşler, uzun bir bekleyişin ardından annelerini bulmayı başardı.

Canlı Yayında Kavuştular

Esra Erol Ömer ve Emre

Ömer ve Emre kardeşlerin hikayesi, tüm Türkiye’yi kalbinden vurdu. Ağabey olan Ömer, çocukluğundan beri fiziksel engelli olan kardeşi Emre’yle ilgilenip onu meslek sahibi yaptığını anlattı. Yaşadıklarını anlattıkça izleyicileri de ağlatan Ömer, tek isteklerinin 20 yıldır görmedikleri anneleriyle görüşmek olduğunu söyledi. Olay araştırıldıkça altından büyük trajediler çıkmaya başladı.

Anne Lamiye Günaydın’ın başka evlilikler de yaptığı ve toplamda 6 çocuğu olduğu ortaya çıktı. Bu çocuklardan bazılarının kaybolduğu, bazılarının da evlatlık verildiği ortaya çıktı! Anneleri Lamiye Günaydın ise “Babaları ilgilensin” diyerek çocuklarına yüz çevirerek tüm Türkiye’yi şok etti. “Ben kötü yoldayım” diyen annenin psikolojisinin pek yerinde olmadığı görüldü. Yine de, sevindiren gelişmeler yaşandı. Ömer ve Emre kardeşler, programda annelerini ararken evlatlık verilen kardeşleri Yusuf’a kavuştu. Sonrasında, anneleri de çocuklarıyla stüdyoda görüşmeyi kabul etti.

Sözünü Tuttu

Esra Erol

Ömer ve Emre kardeşlerin yürekleri yakan hikayesi, Esra Erol izleyicilerini de harekete geçirdi. Programa bağlanan bir iş insanı, kardeşlere bir berber dükkanı açmak ve bir yıllık kirasını karşılamak istediğini söyledi. Sözünü de tuttu!

Ömer ve Emre kardeşlerin yeni dükkanı, bu akşam Esra Erol’da programında gösterildi. Dükkanın baş köşesine Esra Erol’da çektirilen fotoğraflarını koyan kardeşler, hem Esra Erol’u hem de izleyicileri mest etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz