“Kafam Şeytanlığa Hiç Çalışmıyor!” Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Karakterinden Çok Farklıymış

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

“Kafam Şeytanlığa Hiç Çalışmıyor!” Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Karakterinden Çok Farklıymış

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz ile hepimizin gönlünde taht kuran Melis Sezen özel hayatı ve kariyeri ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Derin yüzünden çok tepki aldığını söyleyen güzel oyuncu “Kafan şeytanlığa çalışır mı? sorusuna “Hiç! Biraz çalışsın isterdim.” diye yanıt verdi.

sadakatsiz-melis sezen

Yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini darmadağın eden Sadakatsiz şüphesiz Türkiye’nin en favori dizilerinden biri. Her bölümüyle heyecanı doruklara çıkaran dizi, adeta tüm Türkiye’yi ekranlara kilitliyor. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Gözde Seda Altuner gibi yıldız isimlerin olduğu dizi, iddialı konusuyla adını Türk dizi tarihine altın harflerle yazdırdı bile.

sadakatsiz-melis sezen

Sadakatsiz’de Derin karakterine hayat veren genç oyuncu Melis Sezen Hakan Gence’ye konuştu. Sadakatsiz’deki karakteri, kariyeri ve özel hayatı hakkında konuşan güzel oyuncu çok konuşulacak itiraflarda bulundu.

“Kafam Şeytanlığa Çalışsın İsterdim”

Kendini bazen güzel ve seksi bulduğunu söyleyen Melis Sezen farkında olmadan cilve yaptığını dile getirdi. “Cilve yapmak için özel bir şey yapmıyorum. Yani cilveli olmaya çalışmadım hiçbir zaman.” diyen ünlü oyuncu, sıcakkanlı davranışlarının bazen cilve gibi algılanabildiğini söyledi.

sadakatsiz-melis sezen

Şeytanlığa hiç kafasının çalışmadığını söyleyen oyuncu, “Biraz çalışsın isterdim. Çünkü sana gelen şeytanlığı göremiyorsun o zaman. İnsanları iyi tanıdığımı sansam da başka amaçla yapılan şeyleri bazen algılamıyorum.” diye cümlelerine devam etti.

“Yüzüme Tükürdüler”

sadakatsiz-melis sezen

Siyah İnci dizisindeki rolü yüzünden birinin yüzüne tükürdüğünü söyleyen genç oyuncu, “Başlarda Derin’e kızgınlıklarını söyleyenler olsa da dizi ilerledikçe beni Melis olarak sevmeye başladılar.” dedi. Karakteri hakkında konuşan Melis Sezen, Derin’in aslında kötü biri olmadığını savundu. Bir insanın aynı anda iki kişiye aşık olamayacağını dile getiren güzel oyuncu, “Bu bence hastalıklı bir şey. Kendinde eksik gördüğü şeyleri karşısındaki kişilerle tamamlayarak iki kişiyi aynı anda idare etmeye çalışanlar var.” diye ekledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz