“Benimle İyi Geçindiğiniz Müddetçe Korkmanıza Gerek Yok!” Kaya Gelecek Mi? Yasak Elma’nın 105. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

4 Nisan 2021

“Benimle İyi Geçindiğiniz Müddetçe Korkmanıza Gerek Yok!” Kaya Gelecek Mi? Yasak Elma’nın 105. Bölüm Fragmanı

Fox’un sevilen dizisi Yasak Elma ekranlarda fırtınalar estirmeye tam gaz devam ediyor. Son bölümüyle büyük bir heyecan yaratan dizinin yeni bölümünde bizi neler bekliyor gelin hep beraber bakalım.

yasak elma

Türkiye’nin fenomen dizisi Yasak Elma, yayınlandığı ilk günden beri listeleri darmadağın ediyor. Gün geçtikçe büyüyen bir hayran kitlesine sahip olan dizi, birbirinden heyecanlı bölümleriyle izleyenleri adeta ekranlara kilitliyor. İddialı konusu ve güçlü kadrosu ile dikkat çeken dizinin senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Murat Öztürk oturuyor.

yasak elma

Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin olduğu Yasak Elma’nın merakla beklenen yeni bölümünde neler olacak?

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Çağatay’ı yanında tutabilmek için bir yol arayan Hasan Ali, oldukça riskli bir karar verdi. Ender ise Şahika ve Hasan Ali’yi bir şekilde ayırmanın peşindeydi. Hasan Ali ve Şahika’yı ayırmak isteyen Ender planını yaptı ve gözüne Ömer’i kestirdi.

yasak elma

Yıldız’ın Hasan Ali’nin evinde yaşananlar sonrasında Cansu’yu öğrenmesi herkesi çok heyecanlandırmıştı. Hasan Ali ise Yıldız ve Çağatay’ın arasını düzeltmek için çalışırken Şahika’da Hasan Ali’nin karısı olarak yerini sağlamlaştırmak için bu durumu fırsat bildi. Cansu ise tüm yaşananlardan sonra kaybedecek bir şeyi olmadığını anlamıştı. Cansu artık çok daha tehlikeliydi.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Şahika ve Ender’in arası iyice gerilecek gibi duruyor. Yeni bölümde ne gibi sürprizlerle karşılaşacağız hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz