Türklerin Ayak Sesleri Latin Amerika’da! Kerem Bürsin ve Hande Erçel Sen Çal Kapımı ile Meksikalılara Neler Yaptırdı?

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Türklerin Ayak Sesleri Latin Amerika’da! Kerem Bürsin ve Hande Erçel Sen Çal Kapımı ile Meksikalılara Neler Yaptırdı?

Sen Çal Kapımı dizisi ile birlikte Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in namı da deyim yerindeyse dünyaya yayıldı. Yapımı MF Yapım’a ait olan, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı ve yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu dizi ve oyuncuları hem yurt içinde hem de yurt dışındaki hayranlarından büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Türkiye’de Final Ama…

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de final bölümünü yaparak ekranlara veda eden Sen Çal Kapımı dünyada esmeye devam ediyor. Türkiye’de çok yüksek reyting rakamlarına sahip olmasa da dünya Sen Çal Kapımı dizisini çok seviyor. Öyle ki bir zamanlar 35. bölümün etiketi olan ‘hatırlıyorum’ ile dünya gündeminde 7. sırada yer almayı başarmış, hatta bununla da yetinmeyip 26 ülkede en çok konuşulanlar listesine girmişti. Toplamda 45 ülkeye satılmış olan dizi özelikle İspanya ve Meksika gibi ülkelerde epey bir hayran kitlesine sahip.

Doğum Günlerini de Unutmuyorlar

blank

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan Bolat karakterin hayat veren Kerem Bürsin’in doğum gününde yaşananlar ise gerçekten takdire şayandı. Dizinin birçok izleyicisi Bürsin’in doğum gününü kutladı ve sosyal medyada oyuncu hakkında 500 bini aşkın paylaşım yapıldı.

blank

Hatta hayranlarından bir tanesi Kerem Bürsin’e oldukça anlamlı bir hediyeyi video olarak yayınladı. Meksika’da Kerem Bürsin için billboarda reklam veren bir hayran, Bürsin’in fotoğraflarının olduğu yere doğum gününü kutlayan mesajlar yazdı. Meksika’da diziyi bilmeyenler için ilginç bir bilboard olsa da hayran bunu yapmaktan büyük bir gurur duymuşa benziyor.

Ve Yine Meksika

Bu kez Sen Çal Kapımı dizisine yine Meksika’dan haber var. Dizinin Meksika’daki hayranları dizinin 1.yılını doldurduğunu düşünüp kendilerince bir kutlama yapmak istediler. Bunun için de ülkede birçok yerdeki tabelalara reklam vererek dizinin 1. yılını kutladılar. Bravo doğrusu. Türkiye’de bile hayranlar böyle bir kutlama yapmayı düşünmemişlerdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz