Kardeşler İstanbul’dan Gitmek Zorunda Kalıyor! İşte Kardeşlerim 9. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Kardeşler İstanbul’dan Gitmek Zorunda Kalıyor! İşte Kardeşlerim 9. Bölüm Fragmanı

ATV’nin yeni dizilerinden birisi olan Kardeşlerim’de bu hafta dramatik sahneler ve değişen dengeler izleyicilerini bekliyor. İşte başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim 9. Bölüm fragmanı!

Kenan’ın Ölümü Gerilimi Artırır

Geçtiğimiz hafta Kenan’ın ölmesi dizide bütün dengeleri değiştirir. Onun ölümü özellikle Akif, Nebahat ve Suzan arasındaki gerilimler daha da artar. Çocuklar ise halen daha yaşadıkları felaketin ve ailelerini kaybetmelerinin acısını sarmaya, yeniden hayatlarını düzene sokmaya çalışmaktadır. Bu nedenle de Orhan’ın sunduğu teklif Kadir ve Ömer’i heyecanlandırır. Diğer yandan Kadir ve Süsen’in arkadaşlığının aslını öğrenen Melisa bu konu hakkında Kadir’le yüzleşmek ister. Şengül’ün Nebahat’ten para alacağını düşünerek birçok borca girer ve bu durum Orhan’la tartışmalarına neden olur. Başka bir konu ise Berk’in Aybike’yi zor duruma düşüren planının yaratacağı etkilerdir.

Kardeşlerim 9. Bölüm Fragmanı

Amcalarının felç kalma ihtimalini duyan çocuklar anne ve babalarının kaybının üzerine adeta bir kez daha yıkılırlar. Ancak her fırsatta onlardan kurtulmaya çalışan yengeleri bu kez de eşinin durumu nedeniyle yaşadığı bir öfke kriziyle çocukları evden kovar. Bunun üzerine kardeşler İstanbul’dan gitmeye karar verirler. Fakat gitmeden önce anne ve babalarının mezarına gelerek onlarla vedalaşırlar. Hatta evlerine giderek alabildikleri eşyaları alarak gitmeyi düşünürler. Duygu dolu hüzünlü anlar bu hafta Kardeşlerim 9. Bölümle ekranlarda olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz