Sette “Kan Ağladı”! Doğduğun Ev Kaderindir’in Zeynep’i Demet Özdemir Yaşadığı Büyük Zorluğu Paylaştı

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Sette “Kan Ağladı”! Doğduğun Ev Kaderindir’in Zeynep’i Demet Özdemir Yaşadığı Büyük Zorluğu Paylaştı

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, “Doğduğun Ev Kaderindir” setindeki eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor. Bu kez, “gözlerinin kanadığı” bir anı paylaşarak kendisiyle dalga geçti.

Demet Özdemir

Demet Özdemir, azimli olmanın sözlükteki karşılığı desek yeridir! Şöhrette hiç gözü olmayan ve avukat olmak isteyen liseli bir gençken, çalışmak zorunda kalıp okulu bırakmış. Ama bu bile onu yıldırmamış! Geçinebilmek için dansçı olan Demet Özdemir, bir yandan da akşam lisesine devam edip okulunu bitirmiş. Flash TV’de dansçılık, 3 dakikalık figüranlıklar vs. derken büyük küçük ne iş varsa yapıp ekranda kendine bir yer edinmiş. Nihayet, 2013’te başlayan “Sana Bir Sır Vereceğim” sayesinde ilk başrolünü kapmış!

Demet Özdemir

O günden beri de Demet Özdemir’i hep “Çilek Kokusu”, “Erkenci Kuş” ve “No: 309” gibi romantik komedilerde izledik. Enerjik ve bıcır bıcır halleriyle romantik komediler için yaratılmış gibiydi çünkü! Yurt dışındaki izleyiciler de böyle düşünmüş olacak ki, bu diziler sayesinde İtalya ve İspanya’da da çok popüler oldu. Ama geçen sezon rotayı bambaşka bir yere kırdı!

Başrolünde Oynadığı İlk Dram Dizisi

Demet Özdemir

Demet Özdemir, romantik komedide çok başarılı olsa da, geçen sezon bambaşka bir projede oynamayı kabul etti. Bu tercihi romantik komedi ülkemizde “uyduruk” bir tür olarak görüldüğü için mi yaptı, bilmiyoruz. Malum, senelerce bizi güldüren oyuncular bile ciddiye alınmak için dram projelerine geçiyor! Demet Özdemir de onların yolundan gitti ve “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisiyle dram türündeki ilk başrolünü oynadı. Dizi çok iyi ratingler almasa da, ünlü oyuncu bu sınavı da başarıyla geçti!

Komediye Sette Devam Ediyor

Olan Demet Özdemir’in bıcır bıcır hallerini özleyen hayranlarına oldu. Neyse ki, ünlü oyuncu mizahı bir kenara bırakmış değil. söylenenlere göre, setin en büyük neşesi o! Ünlü oyuncunun işinde çok disiplinli olduğu ve setteki herkesin enerjisini yükselttiği söyleniyordu. Instagram’a bakarsak bu iddialar doğru! Dizide ağlatsa da set ekibini ve hayranlarını bir şekilde güldürmeye devam ediyor.

Bu Kez “Gözleri Kanadı”

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu, dün sabah yaptığı paylaşımla yine çok güldürdü. Belli ki, çok geç yatmış ama seti aksatmamış ve tam saatinde işinin başına geçmiş. Ama buna biraz pişman olmuş!

Demet Özdemir, “Gece 12’den sonra ‘Uykum yok’ dediğim dakikaları yaşamayacağım. Direkt uyuyacağım” diyerek kendisine söz verdi. Umarız, gelecekteki Demet Özdemir, videoda gözleri kanayan Demet Özdemir’in tavsiyelerini dinler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz