Nazım Nehir Defterini Gerçekten Kapattı mı? İşte Baraj 35. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

11 Nisan 2021

Nazım Nehir Defterini Gerçekten Kapattı mı? İşte Baraj 35. Bölüm Fragmanı

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, İman Casablanca ve Sumru Yavrucak gibi isimlerin yer aldığı Baraj’da bu hafta Nazım’ın gerçekten Nehir defterini kapatıp kapatmadığını göreceğiz. İşte Baraj’da geçen hafta yaşanan gerilimler ve 35. bölüm fragmanı!

Nazım Nehir’i Unutabilecek mi?

Geçtiğimiz hafta Nazım, Bahar ve Azra hakkında konuşan Nehir’in söylediklerine yine inanmaz ve artık Nehir defterini kapatmaya karar verir. Ancak bir anda ortaya çıkan bir misafir hızlı bir şekilde Nehir’in hayatına girmeye çalışır. Hatta ev arayan ve Nehir’in komşu olma teklifine sıcak bakan bu kişi Nehir’le yakınlaşma niyetindedir. Bunu fark eden Nazım Nehir’i bu konuda uyarır. Ancak Nehir bu konuyu ciddiye almaz. Olan tek şey Nazım’ın hala Nehir’i kaybetmekten korktuğunu anlamasıdır. Bu esnada Tarık, İbrahim ve Zahra Meryem’i de alarak Halit’in köyüne doğru yola çıkarlar.

Baraj 35. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan 35. Bölüm fragmanının en kritik sahnesi ise Tarık’ın ofiste Nehir’i öpmeye kalktığı andır. Çünkü tam o sırada Zahra ve Nazım içeri girer ve Tarık ve Nehir’i bu halde görürler. Nehir’i Tarık’la öpüşürken gören Nazım muhtemelen Nehir defterini kapatamadığını bir kez daha anlayacaktır. Bunun yanı sıra Tarık, Alihan’ın sırları konusunda kendisini üzgün hisseden Nehir’e yardım etmek ister. Birlikte Alihan’ın eşinin evine giderler. Ve Nehir’in Alihan ile ilgili tüm sırları açığa çıkarmasına yardımcı olmaya çalışır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz