Aman Didem Soydan Görmesin! Maraşlı’nın Yıldızları Alina Boz ve Burak Deniz’den Çok Samimi “Partnercilik” Pozları

Aleyna

ATV

12 Nisan 2021

Aman Didem Soydan Görmesin! Maraşlı’nın Yıldızları Alina Boz ve Burak Deniz’den Çok Samimi “Partnercilik” Pozları

Sevilen dizi “Maraşlı”nın yıldızları Burak Deniz ve Alina Boz’dan “partnercilik” pozu geldi. İkilinin hayranları fotoğrafa bayılsa da, sevgilileri kıskanmış olabilir!

Alina Boz Burak Deniz

ATV’nin sevilen dizisi “Maraşlı”, sezona geç ama güçlü başladı. Geçen yazdan beri konuşulan projenin tutup tutmayacağı çok merak ediliyordu. Gerçi, kadro ve teknik ekip çok kaliteliydi. Ama bu sezon ekranı etkisi altına alan psikoloji temalı dizi furyası diğer dizilerin performansını örselemişti. “Kırmızı Oda” ve “Masumlar Apartmanı”nın üzerine, “Sadakatsiz” ve “Uyanış: Büyük Selçuklu” gibi yüksek ratingli diziler de eklendi. Hal böyle olunca, “Maraşlı” için uygun bir gün kalmadığı ve diziye yazık olacağı konuşuluyordu. Ama durum tam tersi oldu!

“Maraşlı” için haftanın en riskli günlerinden pazartesi seçildi. Ama dizi, dört sezondur devam eden “Çukur” ve “Yasak Elma” ile başladığı günden beri şampiyon olan “Uyanış: Büyük Selçuklu” karşısında tutunmayı başardı. Belki gün birincisi olamadı ama sadık bir hayran kitlesi edindi bile! Bu başarıdaki en büyük paylar da, başrol oyuncuları Burak Deniz ve Alina Boz’a ait. İkili, en popüler dizi çiftleri arasında. Hayranları onları dizi yayınlanmadığı zaman bile yalnız bırakmıyor!

Covid-19 Arası

Burak Deniz

Tekrar pik yapan Covid-19 vakaları dizi setlerini de vurmaya başladı. Örneğin, “Alev Alev” dizisinin setinde tam 22 kişinin virüse yakalandığı konuşuluyor! Neyse ki, “Maraşlı” setinde durum bu kadar kritik değildi. Başrol oyuncusu Burak Deniz virüse yakalansa da hastalığı hafif atlattı ve kısa sürede işinin başına döndü. Dizinin verdiği bir haftalık arada ise hayranları Alina Boz ve Burak Deniz’i hep Twitter trendler listesinin baş köşesinde tuttu!

Burak Deniz Alina Boz

Burak Deniz sete döner dönmez ilk paylaşımını partneri Alina Boz’la yaptı. İkiliyi tüm hafta Twitter’ın baş köşesinde tutan hayranları bu videoları görünce coştu tabii ki. Ama maskelerini çıkarıp restoranlara gidenlere “Salak” diyen Kerem Bürsin, muhtemelen çok sinirlenmiştir!

Hayranlarının yoğun ilgisine karşılık veren isim bu kez Alina Boz oldu. Setten gelen yeni fotoğraflar Twitter’ı yine coşturdu.

Bıyık Burma Pozu!

Alina Boz ve Burak Deniz’in pozları sosyal medya showu için değil. İkili gerçekten de çok iyi anlaşıyor ve her fırsatta birbirini övüyor. Ama bu durumun Burak Deniz’in sevgilisi Didem Soydan’ı rahatsız etmeye başladığı konuşuluyor. Didem Soydan bu iddialarla dalga geçse de, dedikodular bir türlü bitmiyor. Setten gelen son fotoğraflar bu iddiaları iyice harlayacak gibi duruyor!

Alina Boz’un “Partnercilique?” diyerek paylaştığı “bıyık burma” pozları hem Twitter’ı coşturacak hem de Didem Soydan’ı kızdıracak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz