Kardeşlerim’in Nebahati Simge Selçuk’tan Şok Eden Açıklama! Sonunda İtiraf etti: Seviyorum Boşayamıyorum

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Kardeşlerim’in Nebahati Simge Selçuk’tan Şok Eden Açıklama! Sonunda İtiraf etti: Seviyorum Boşayamıyorum

İzleyenlerin adeta içini dağlayan dizi Kardeşlerim, izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Hem konusu hem de oyuncuların performansıyla çok beğenilen dizi geçtiğimiz Cumartesi akşamı yayınlanan 15. bölümü ile Tüm Kişiler izleyici kategorisinde en üst sıraya yerleşti.

Kardeşlerim Yürekleri Parçalıyor

Kardeşlerim, anne ve babalarını bir dizi talihsiz olay üzerine kaybeden dört kardeşin yaşam mücadelesini konu alıyor. Tutunacak kimseleri kalmayan Asiye, Emel, Ömer ve Kadir, birbirlerine sarılarak yaşamlarını devam ettirmeye çalışıyor. Anne ve babalarının ölümünden sorumlu olan Akif Atakul, işin içinden hiçbir bedel ödemeden sıyrılmaya çalışırken, vicdanını rahatlatmak için de kardeşlere sahibi olduğu kolejin kapılarını açıyor.

blank

Kardeşler olup bitenden habersiz eğitimlerine devam ederken Atakul ailesinin çocukları ile kardeşlerin Asiye ve Kadir’i arasında yepyeni aşklar filizleniyor. Davul bile dengi dengine anlayışıyla bu aşklar Atakul ebeveynleri tarafından ne yazık ki baltalanıyor. Nebahat ise çok sevdiği kocası Akif tarafından uzun süredir altadıldığından habersiz yaşantısına devam ediyor.

Çekimler Dışında ise Tatlı mı Tatlı Pozlar veriliyor

Dizide Atakul Aliesinden Nebahat Atakul karakterine hayat veren Simge Selçuk, sosyal medya hesabında dizideki ailesiyle birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Güzel oyuncu o fotoğrafa ‘Atakul family. Kızım da oğlum da çok değerli, kimselere veremiyorum, Akif’i de seviyorum boşayamıyorum. Herkese selamlar.’ notunu düştü.

blank

Simge Selçuk’un paylaşımına kısa sürede diziyi seven takipçilerinden yorumlar yağdı. Kimi takipçiler çok güzel bir aile olduklarını vurgularken, kimi takipçiler de Asiye ve Doruk aşkının mutlu sona ulaşması için ‘Oğlunu Asiye’ye ver’ şeklinde yorumlar yaptı.

blank

Ancak tüm takipçilerin hemfikir olduğu iki konu vardı; ilki Simge Selçuk’un güzelliği, diğeri ise Atakul ailesinin bir arada ne kadar harika göründüğüydü.

blank

Dileriz ki dizinin ilerleyen bölümlerinde sevenler kavuşur ve Atakul ailesi mutlu birlikteliklerine devam eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz