Müge Anlı Televizyon Tarihine Adını Altın Harflerle Kazıdı: Milyon Dolarlık Projeler Bile Onunla Yarışamıyor!

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Müge Anlı Televizyon Tarihine Adını Altın Harflerle Kazıdı: Milyon Dolarlık Projeler Bile Onunla Yarışamıyor!

ATV ekranlarının vazgeçilemeyen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yine reytingleri yıktı geçirdi. İster haber programı olsun ister yarışma ya da yepyeni diziler… Hiç bir şey Müge Anlı’yı tahtından indirmeyi başaramıyor. Ve işte yine Müge Anlı ve yine bir rekor çizelgesi…

Müge Anlı’nın TOTAL Sonuçları

29 Haziran reyting çizelgelerine baktığımızda görüyoruz ki Müge Anlı yine ne haber bülteni dinlemiş ne dizi ne de MasterChef Star TV ve Kanal D’nin yeni yaz dizileri olan Baht Oyunları ve Ada Masalı her ne kadar televizyon ekranları için taze kan niteliğinde olsa da Müge Anlı ile rekabet dahi edememiş. Bu arada Acun’un tutulan yarışmalarından birisi olan Masterchef Türkiye ise görünen o ki henüz beklenilen reytingi kazandırabilmiş değil. Zira Müge Anlı Masterchef’in reyting oranını çoktan ikiye katlamış bile.

28 Haziran’da da Durum Aynı

28 Haziran tarihine baktığımızda da açıkçası bu sonuçlar Müge Anlı için herhangi bir değişiklik göstermiyor. Daha haftanın ilk gününden 6.96’lık bir reyting oranıyla yine çizelgenin en tepesinde yer almayı başarıyor. Üstelik de bu kez milyon dolarlık projelere karşı bile müthiş bir başarı kazandığını görüyoruz.

Onları da Ezip Geçti

TV 8’in başlaması merakla beklenen yarışmalarından Masterchef 2021, en sonunda izleyicileri ile buluşan yapımlar arasında. Jüri üyeliğini Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın yürüttüğü yarışma ise Müge Anlı karşısında beklediği reyting oranlarına ulaşamadı. Ancak tabii ki bu durum Masterchef’in başarısızlığı ile değil Müge Anlı ile Tatlı Sert programının tüm izleyicilerini kapsaması ile yakından ilgili. Çünkü program yalnızca Masterchef’i değil daha önce yine TV 8’de yayınlanan Survivor yarışma programına da aynı sonuçları yaşatıyordu. Hal böyle olunca da özetle Müge Anlı karşısında ne haber bültenleri, ne yarışma programları ne de yeni yaz dizileri durabiliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz