Kefaret’in Yıldızı Nurgün Yeşilçay Taktiklerini Anlattı: “Birini Etkilemek İstediğim Zaman…”

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Kefaret’in Yıldızı Nurgün Yeşilçay Taktiklerini Anlattı: “Birini Etkilemek İstediğim Zaman…”

Fox’un sevilen dizisi Kefaret’te fırtınalar estiren Nurgül Yeşilçay, İbrahim Selim ile Bu Gece programına katıldı. Programda İbrahim Selim ile keyifli bir şekilde sohbet eden güzel oyuncu birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

nurgül yeşilçay

Nurgül Yeşilçay, şüphesiz Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri. Güzelliği ve başarılı performansıyla kalbimizde taht kuran ünlü oyuncunun her attığı adım olay oluyor.

nurgül yeşilçay

26 Mart 1976 tarihinde Afyonkarahisar’da doğan Nurgün Yeşilçay, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun. Mezun olunca kariyerine hızla başlayan güzel oyuncu İkinci Bahar dizisinde Gülsüm rolü ile tanındı. O zamandan beri yaptığı işlerin ardı arkası kesilmeyen ünlü yıldız, Asmalı Konak, Belalı Baldız, Aşk Ve Ceza, Paramparça, Gülperi, Vahşi Şeyler gibi önemli projelerde izlediğimiz güzel oyuncu şimdilerde Kefaret dizisi ile izleyicisiyle buluşuyor.

“Utanç verici ama işe yarıyor”

İbrahim Selim ile Bu Gece programına katılan güzel oyuncu, birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Oyuncu olmasını ailesi istemediği için evden kaçtığını itiraf eden Nurgül Yeşilçay, kariyeri ve özel yaşamı ile ilgili dikkat çekici sözler söyledi.

nurgül yeşilçay

Birini etkilemek istediğinde neler yaptığını anlatan güzel oyuncu “Ses tonumu değiştirir, dudaklarımı büzerek konuşurum.” dedi. Tüm yaptıklarının utanç verici olduğunu düşünen Nurgül Yeşilçay “Utanç verici ama işe yarıyor” diye sözlerine devam etti.

nurgül yeşilçay

Annesinin aşkın peşinden git öğüdü üzerine konuşan Nurgül Yeşilçay “Ayrıca aşkımın peşinden gittim de ne oldu” dedi. Necati Kocabay ile 3 yıllık ilişkisi hakkında konuş güzel oyuncu, “İlişkide ipleri karşı tarafa vermemek lazım. Özellikle başlangıçta” dedi.

“Kendimizi Madonna ile Michael Jackson Gibi Hissediyorduk”

nurgül yeşilçay

Bir zamanların efsane dizisi ile ekranların en sevilen starı haline gelen Nurgül Yeşilçay, asıl çıkışını yaptığı Asmalı Konak ile ilgili de konuştu. “Asmalı Konak’ta oynarken kendimizi Madonna ile Michael Jackson gibi hissediyorduk.” diyen güzel oyuncu, Asmalı Konak’tan sonra terapiye gittiğini dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz