Zeliş Yine Kaçırıldı! Hüsnü Kızının Peşine Düştü: Arka Sokaklar’ın 585. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Zeliş Yine Kaçırıldı! Hüsnü Kızının Peşine Düştü: Arka Sokaklar’ın 585. Bölüm Fragmanı Yayında

Türkiye’nin en popüler dizilerinden biri olan Arka Sokaklar tüm hızıyla devam ediyor. Önceki bölümüyle bizi büyük bir merak içinde bırakan dizinin yeni bölümünden ilk ayrıntılar geldi. Bu cuma yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar’da bizi neler bekliyor gelin birlikte bir göz atalım.

arka sokaklar

Yıllardır ekranlara gelen Arka Sokaklar heyecanından hiçbir şey kaybetmedi. Her cuma akşamı izleyenleri ekranlara kilitleyen fenomen dizi, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri. İstanbul’un her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanılır bir yer haline getirmek uğruna kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimizin hikayesiyle buluştuğumuz bu dizi çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla reyting listelerini darmadağın ediyor.

arka sokaklar

Yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu Arka Sokaklar’ın senaryosu ise Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleminden çıkma. Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar) gibi usta isimlerin olduğu dizi her bölümüyle tansiyonu yükseltiyor.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Zeliha, Giray’ın intikamının bedelini çok ağır ödedi. Uğradığı tecavüz sonrası kameraman Hamza ile birlikte hastanenin yolunu tuttu. Bu haberi alan Hüsnü’nün dünyası başına yıkıldı. Olanların ardından ekip, öfkeli bir şekilde tekrar Giray’ın peşine düştü.

arka sokaklar

Zeliha’nın başına gelenleri bir haber sitesine yayan Giray’ın yeri tespit edildi. Ablasının başına gelenleri duyan Tekin Giray’a ulaşmayı kafaya koydu ve ablasının telefonuyla Giray’a mesaj attı. Giray’ın telefon sinyalinden Zeliha ile mesajlaştığını çözen Sinem ekibe bu bilgiyi haber verdi. Tekin babasının silahını alarak Giray ile buluşmaya gitti.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Zeliş, tekrar kaçırıldığı Giray’ın elinden kurtulabilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz