Çağatay Ulusoy’dan Samimi İtiraf: “Beni Etkilemeli Samimi Hayatın İçinden Gerçek Biri Olmalı”

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Çağatay Ulusoy’dan Samimi İtiraf: “Beni Etkilemeli Samimi Hayatın İçinden Gerçek Biri Olmalı”

Merakla beklenen yeni projesi Yeşilçam için gün sayan Çağatay Ulusoy, GQ dergisinin kapak modeli oldu. Dergiye röportaj veren ünlü oyuncu, kariyeri ve özel hayatı ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

çağatay ulusoy

23 Eylül 1990 doğumlu Çağatay Ulusoy, Türkiye’nin en sevilen erkek oyuncularından biri. Best Model of Turkey yarışmasını kazandıktan sonra kariyerine hızla başlayan ünlü oyuncuyu ilk kez Adını Feriha Koydum’da izlemiştik. Daha sonra Medcezir, Delibal, İçerde, Hakan Muhafız gibi önemli projelerde yer alan ünlü oyuncuyu en son Kağıttan Hayaller filminde izlemiştik.

çağatay ulusoy

Ulusoy, şimdi yepyeni dijital dizisi Yeşilçam ile sevenleriyle buluşmayı iple çekiyor. Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı BluTv dizisi Yeşilçam çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile en merak edilen yapımlardan biri haline geldi. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci gibi oyuncuların olduğu dizi sinemaya tutkuyla bağlı bir yapımcının küllerinden doğma hikayesini izleyiciyle buluşturuyor.

“Ele aldığım karakteri çözerken, keşfederken heyecanlanmalıyım”

Başarılı performansı ile dikkat çeken oyuncu GQ dergisine kariyeri ve mesleği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Oynayacağı karakterlerin şahsına münhasır olmasına dikkat ettiğini söyleyen Ulusoy, “Beni etkilemeli, samimi, hayatın içinden, gerçek biri olmalı. Ele aldığım karakteri çözerken, keşfederken heyecanlanmalıyım.” diye sözlerine devam etti.

çağatay ulusoy

Hissettiklerinin seyircinin de hissetmesi gerektiğini söyleyen yakışıklı oyuncu, “Kalbimi titreten karakterleri oynamak keyif veriyor. Bir önceki karakterden uzak olmasına da özen gösteriyorum.” dedi.

“Ben Yolculuğun İçindeyim”

Yeni projesi hakkında da konuşan Çağatay Ulusoy, Yeşilçam filmlerindeki sıcaklığın dizide de olduğunu dile getirdi. Dizinin samimiyetle ve ilmek ilmek dokunmuş bir senaryosu olduğunu söyleyen Çağatay Ulusoy, Yeşilçam’da hayat vereceği Semih karakteri için “Benim de bu zamana kadar oynamaktan en keyif aldığım, en renkli ve bende iz bırakan karakter kendileri” dedi.

çağatay ulusoy

Başarmak hakkında konuşan yakışıklı oyuncu, “Başarmak kelimesi enteresan çünkü yaptım, başardım demek tamamlamak demek. Ben de yolculuğun içindeyim hala…” açıklamalarında bulundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz