Söylemezsem Olmaz İçin “Uyduruyorsunuz” Diyen Oğuzhan Koç’a Bircan Bali Ağır Yüklendi: “Biz Daha Neler…”

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2021

Söylemezsem Olmaz İçin “Uyduruyorsunuz” Diyen Oğuzhan Koç’a Bircan Bali Ağır Yüklendi: “Biz Daha Neler…”

Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın sivridilli sunucularından Bircan Bali ve Arto, Demet Özdemir ile ilişki yaşamaya başlayan Oğuzhan Koç’a ağır yüklendi!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Geçtiğimiz günlerde, Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir aşkı hakkında Söylemezsem Olmaz programında ilişki detayları konuşuldu ve yine pek çok iddia ortaya atıldı. Bu iddiaları atan kişilerden biri de programın demirbaşlarından olan Bircan Bali’ydi. Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir ile, Yağmur Tanrısevsin’le birlikte olduğu zamandan beri görüştüklerini iddia etmişti Bircan Bali.

Oğuzhan Koç Söylemezsem Olmaz Programına Çok Kızgın!

Oğuzhan Koç’un bu iddialar kulağına gitmiş olacak ki; geçtiğimiz gece Beyaz TV’nin bir muhabiri Oğuzhan Koç’u arabasına binerken görüyor ve Demet Özdemir hakkında sorular sormak istiyor ama Oğuzhan Koç Söylemezsem Olmaz sunucularına oldukça kızgın! “Öyle tenhada bekleyeyim, Oğuzhan Koç’un ağzından iki cümle alırım falan. Hadi iyi akşamlar. Niye konuşmadığımı söyleyeyim mi? Söylemiyorum, kanalınızdaki yorumculara sorun” deyip arabasıyla gidiyor önce Oğuzhan Koç ama ardından geri döndüğünde muhabirin “İlişkiniz hayırlı olsun, Beyaz TV olarak tebrik edelim, ilişkiniz nasıl gidiyor?” sorusuna “Hiç Beyaz TV olarak bunu kutluyor gibi durmuyorsunuz. Bunu tebrik etmen senin tatlılığın ama genel olarak kanalınızın tavrı bu değil o yüzden konuşmayacağım teşekkür ederim. Bunu siz uyduruyorsunuz konuşmayacağım iyi geceler” diyerek arabasıyla gecenin karanlığına karışıyor Oğuzhan Koç!

Bircan Bali Programda Ateş Püskürdü!

Oğuzhan Koç ile yaşanan bu röportajın ertesi günü yayınlanan görüntülerden sonra Bircan Bali, resmen Oğuzhan Koç’a ateş püskürdü!

Canlı yayında Oğuzhan Koç’a yüklenen Bircan Bali: “Sen kendince şuna cevap ver, Yağmur Tanrısevsin senin uzun süreli ve çok eski ilişkin olan Zeynep Koçak ile arkadaş değil miydi? ya da Demet Özdemir ile Yağmur Tanrısevsin arkadaş değiller miydi? Bizim bildiğimizi sen de çok iyi biliyorsun ki, Demet’le ilk buluştuğun tarih Yağmur’la ilişkinizin bitmediği tarihlere denk gelmiyor mu? Sen de biliyorsun! Stüdyoyu kiraladın ne güzel işler yapacaktın, başka şeyler için kullanmadın mı? Sen de biliyorsun bizler daha neler biliyoruz. E şimdi bunlara cevap veremeyince yorumcularınıza sorun diyorsun” diyerek Oğuzhan Koç’a ağır yüklendi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz