Cafcaflı Tanıtımlar, Fazla Laflar! Edis Yeni Şarkısını Duyururken Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz’a “Diss” Attı

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Cafcaflı Tanıtımlar, Fazla Laflar! Edis Yeni Şarkısını Duyururken Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz’a “Diss” Attı

Ünlü popçu Edis Görgülü, yeni şarkısı “Martılar”ı rakiplerine “diss” atarak duyurdu. Özellikle de Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz’a!

Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki

Son dönemde Türkçe pop camiasında bir “teaser” çılgınlığı yaşanıyor. Şarkıların klipleri yayınlanmadan bir kampanya başlıyor, eş dost seferber oluyor! “Bu da benim klibim” diyerek doğrudan şarkıyı yayınlamak artık garip kaçıyor. Bu durumun son örneklerini yurt dışı atılımı yapan Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz ikilisinde gördük!

Aylar Önceden Haber Verdi

Kerimcan Durmaz, yeni şarkısı için ABD’ye gittiğini ve muhteşem bir klip çektiğini aylar önceden duyurdu. O kadar önceden söyledi ki, insanlar projenin rafa kalktığını düşündü!

Ama sonunda klip yayınlandı ve olay yarattı. “Peşimde” sayesinde yükselen beklentileri fazlasıyla karşılayan, cesur bir klip izledik.

Yılan Hikayesine Dönmüştü

Aleyna Tilki de bir dönem ABD’de yaşamış ve orada önemli bir şirketle sözleşme imzaladığını “Dünya starı olacağım” açıklamasıyla duyurmuştu. Ama bu starlık hikayesi biraz yılan hikayesine dönmeye başlamıştı. Uzun süre Aleyna Tilki’nin projesinden ses seda çıkmadı. Neyse ki, dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa’nın katkılarıyla hazırlanan “Retrograde” tüm platformlarda yerini aldı.

Ama “Retrograde” beklentileri karşılayamadı. Aleyna Tilki’nin iddialı açıklamaları da tepki çekti. Örneğin, Demet Akalın genç şarkıcıyı eleştiri bombardımanına tuttu!

Teaser çılgınlığını ve iddialı açıklamaları eleştiren biri daha çıktı, Edis Görgülü!

“Şimdi size teaser’ı anlatıyorum”

Edis

Edis Görgülü, “Retrograde” çıkmadan önce menajeriyle birlikte Aleyna Tilki hakkında bir karalama kampanyası yürüttüğü iddiasıyla gündeme gelmişti! Ama ünlü popçu bu iddiaya cevap vermedi.

Anladık ki, magazin basınıyla atışmak yerine işine yoğunlaşmayı seçmiş. Yeni şarkısı “Martılar” bu cuma tüm platformlarda olacak. Yeni şarkısını da hayli ilginç bir teaser ile duyurdu!

Edis Görgülü story

Böylece, Edis rakiplerine güzel bir “diss” attı!

Edis Görgülü story

Edis, “Artık ruh halimizin değişme vakti geldi” diyerek yeni şarkısının teaser’ını paylaştı.

Bakalım cafcaflı tanıtımlar yapanlar mı, yoksa Edis mi kazanacak?

Benzer Haberler

Edanur 23 Mart 2021

Çok güzel

Gigiss 25 Mart 2021

Yurt dışında pek çok şarkıcı bir albüm veya single çıkaracağı zaman bu yazdıklarınızdan daha fazla reklam yapıyorlar dinleyicileri heyecanlandırıyorlar Türkiye’de de böyle atılımların görülmesi gayet güzel bence diss atmak ve eleştirmek de çok saçma

Yorum Yaz