Kerimcan Durmaz Makyaj Videosu Bahanesiyle Eski Kankası Selin Ciğerci’ye Taş Attı: “Çok gülüyorum ya!”

Aleyna

Haberler

20 Şubat 2021

Kerimcan Durmaz Makyaj Videosu Bahanesiyle Eski Kankası Selin Ciğerci’ye Taş Attı: “Çok gülüyorum ya!”

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, “Dünya Kirpik Günü” bahanesiyle bir dönem dost olduğu Selin Ciğerci’ye taş attı.

Kerimcan Durmaz

Sosyal medya fenomeni ve makyör Kerimcan Durmaz, şu sıralar yeni şarkısı “Peşimde”nin hazırlıklarına devam ediyor. Kerimcan Durmaz, klip için ABD’ye gidip showlar hazırladı ve büyük bir beklenti yarattı.

Kerimcan Durmaz

Böylece, müzik sektörüne atılan diğer fenomenlerden ayrı bir noktada duracağını da ilan etti. Ama dünkü paylaşımları sadece “Peşimde” ile ilgili değildi. “Dünya Kirpik Günü” için Instagram’dan makyaj videosu paylaşan Kerimcan Durmaz, bu bahaneyle eski kankası Selin Ciğerci’ye de laf attı!

Yedikleri İçtikleri Ayrı Gitmezdi

Kerimcan Durmaz Selin Ciğerci

Selin Ciğerci ve Kerimcan Durmaz, yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki dosttu. Bir dönem Instagram’da birbirlerini takip etmemeleri çok konuşulmuştu. İddiaya göre, Kerimcan Durmaz arkadaşının cinsel içerikli konuşmalarının olduğu bir video yayınladığı için araları bozulmuştu. Ama çok geçmeden iş tatlıya bağlandı.

Kerimcan Durmaz Selin Ciğerci

Ama ne olduysa oldu, ipler tamamen koptu! Sıkı dostların bir anda düşman kesilmesi herkesi şok etti. Olayla ilgili de hiçbir açıklama gelmedi. Ta ki geçen kasım ayına kadar! Kerimcan Durmaz, “Bir daha hiç görüşmeyeceğiniz kişi kim?” sorusuna “Selin Ciğerci” yanıtını verdi ve ekledi: “Bir arkadaşın, bir arkadaşa yapmaması gereken şeyleri yaptı. Ben ona destek oldum, o bana köstek. Hayatımdan kalıcı olarak çıktı!

Kerimcan Durmaz Selin Ciğerci Gökhan Çıra

Bu küslüğün nedenini kimse bilmiyor. Ama ortaya atılan sansasyonel iddialar bol tabii ki! Örneğin, bir iddiaya göre, Kerimcan Durmaz arkadaşının sevgilisi Gökhan Çıra’yla yakınlaşmak istediği için küstüler. Tabii ki bu iddia hemen yalanlandı. Gerçek sebebi bilen yok ama ikili hala birbirine taş atmaya devam ediyor!

“Çok gülesim geliyor”

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz, dün “Dünya Kirpik Günü” için bir video paylaştı. Videolarda, bir kozmetik markası olan ve durmadan makyaja dair videolar çeken Selin Ciğerci’ye de laf attı!

Kirpiklerini kıvırırken, “Hemen şunu da kıvırayım geleyim” diyerek Selin Ciğerci’yi taklit etti ve çok güldüğünü söyledi. Selin Ciğerci’den de dolaylı da olsa bir cevap geldi!

O da Gülüyor

Kerimcan Durmaz Selin Ciğerci

Selin Ciğerci, bu haberi paylaşan bir magazin sayfasına yaptığı yorumla bu “ince” göndermeye çok güldüğünü gösterdi. En az Kerimcan Durmaz’ın kendisine güldüğü kadar! Bakalım eski dostların arasındaki bu atışma nerelere varacak?

Benzer Haberler

MEMATİ 21 Şubat 2021

Kerimcan tabii ki.Queen ler her zaman kazanır aşko.Kerimcan Team Forever🤩🤩😂

Yorum Yaz