Fırtınalı Bir Aşk Yaşamışlardı! İbrahim Tatlıses Eski Sevgilisi Asena’yı “stalk’larken” Yakalandı

Dilek Yeğin

Haberler

20 Şubat 2021

Fırtınalı Bir Aşk Yaşamışlardı! İbrahim Tatlıses Eski Sevgilisi Asena’yı “stalk’larken” Yakalandı

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, bir dönem büyük aşk yaşadığı Asena’yı “stalk’larken” yakalandı. Üstelik beğendiği videoda Asena’nın eşi Hasan Dere de vardı!

İbrahim Tatlıses

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, yıllar sonra “İbo Show”la televizyona dönüşü ve 100 bin Tl tutan gençleşme operasyonuyla gündemden düşmüyor.

İbrahim Tatlıses, ara verdiği yıllar içinde sadece programını ve görünüşünü güncellemekle kalmadı! Sosyal medyayı da öğrenmeye ve aktif şekilde kullanmaya çalıştı. Bunu kısmen başardı ama bazı kazalar yaşanmaya devam ediyor. Ünlü şarkıcı, bir dönem büyük aşk yaşadığı ve olaylı bir şekilde ayrıldığı Asena’yı “stalk’larken” yakalandı!

“Kurşunlatılan” Kadınlardan Biri!

Asena

İbrahim Tatlıses’in kadına şiddet konusunda korkunç bir sicili var. Hayatındaki kadınlara defalarca şiddet uygulayan, aldatan ve istediği olmadığında “topuğuna sıktırdığı” iddia edilen İbrahim Tatlıses, Asena’ya da benzer şeyler yaşatmıştı.

İbrahim Tatlıses Asena

Asena ve İbrahim Tatlıses, bir dönemin en popüler çiftiydi. İkili birlikte çalışıyor, dönemin en sükseli işlerini yapıyordu. Ama bir süre sonra yollar ayrıldı. Ayrılıktan sonra Asena, İbrahim Tatlıses’in eski sevgililerinden Derya Tuna’yla aynı kaderi yaşadı.

Asena

2003 yılında bir televizyon stüdyosundan çıkarken bacaklarından vuruldu! Bu olaya İbrahim Tatlıses’in de isyan ettiği söylendi. Ama Asena, yıllar sonra ilişkilerine dair çarpıcı olaylar anlattı!

Sürekli Şiddet Görmüş

Asena İbrahim Tatlıses

Asena, ilişkilerinin 2000 yılında başladığını ve bir yıl sonra ihanet dedikodularının yayıldığını anlattı. İlk ihanetini yakaladığında affettiğini söyleyen Asena, “Sonra bir kez daha yakaladım, her şey ortaya çıktı. Buna şahit olanları da Allah’a havale edip terk ettim” dedi. Ama olay sadece aldatma değil!

İbrahim Tatlıses gazete

Asena ilişkileri boyunca durmadan şiddet gördüğünü anlattı. Daha ilişkileri başlamak üzereyken, İbrahim Tatlıses’in kendisini dövdüğünü ve kafasına buz kovası attığını söyleyen Asena, kanlar içinde hastaneye kaldırıldığını itiraf etti. Gerisini siz düşünün!

Asena Hasan Dere

Ama Asena yaşananları kabullendiğini ve her şeyi Allah’a havale ederek yoluna devam ettiğini de söyledi. İbrahim Tatlıses için “Mesleği ve kişiliğini ayırdım ben” bile dedi! Asena o defteri çoktan kapattı ve büyük aşk yaşadığı Hasan Dere’yle evlendi. Ama İbrahim Tatlıses’in radarından çıkamamış gibi görünüyor!

“Stalk’larken” Yakalandı

Bu kadar olay yaşandıktan sonra, İbrahim Tatlıses ve Asena, Instagram’dan birbirlerini takip etmiyor haliyle. Ama “stalk” detayları dikkatli takipçilerin gözünden kaçmaz! Asena’nın 1 Şubat’ta eşiyle beraber paylaştığı bir videoyu bakın kim beğenmiş?

Asena İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in merakını giderirken biraz daha dikkatli davranması gerekiyor sanki. Bu sosyal medya kazası en az “İbo Show” kadar konuşulur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz