İmajına Servet Ödeyen İbrahim Tatlıses’ten Açıklama Geldi Estetik Değilmiş: “İbo Yine Sizin İbonuz Değişmez!”

Aleyna Özyaman

Haberler

20 Şubat 2021

İmajına Servet Ödeyen İbrahim Tatlıses’ten Açıklama Geldi Estetik Değilmiş: “İbo Yine Sizin İbonuz Değişmez!”

İmparator lakabıyla tüm Türkiye’nin kalbine taht kuran İbrahim Tatlıses; İbo Show’un yeni fragmanında herkesi şaşırtmayı başardı. Bu sebeple imajını tazeleyen usta sanatçının yaptırdığı işlemler için birçok iddia ortaya atıldı. Her kafadan bir ses çıktı; kimisi botoks dedi, kimisi estetik dedi, kimisi de doğal işlemler dedi.

Fakat İbrahim Tatlıses bugün Instagram hesabından yayınladığı açıklamayla bu iddialara yanıt vermeyi ihmal etmedi. Ancak bu söylentilerin hepsi yalanmış, sadece saç boyası İbrahim Tatlıses’in saçında birazcık “fazla” kalmış!

İbo Show’da Yeni İbrahim Tatlıses!

Bir dönemin efsanesi İbo Show 10 yılın ardından tekrardan seyircisiyle buluşmaya başladı. Bildiğiniz gibi 2011 yılında bir gece yarısı silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses; uzun yıllar tedavi gördü.

İbrahim Tatlıses

Ancak bu tedaviler sonuç verdi ve artık İbrahim Tatlıses, yıllar sonra İbo Show’u sunabilecek kadar iyileşti. Star TV’de her Cumartesi akşamı sevenleriyle buluşan usta sanatçının yeni imajı ise herkesin dikkatini çekti!

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses bu yenilenen imajı için 100 bin TL’yi gözden çıkardı. Pek çok farklı doğal işlem gören İbrahim Tatlıses 8 haftalık kilo verme kampına da dahil oldu.

İbrahim Tatlıses

Fakat İbrahim Tatlıses, dün hakkında çıkan iddialara bugün Instagram hesabından yayınladığı açıklamayla yanıt verdi!

İbrahim Tatlıses’ten Açıklama!

İbrahim Tatlıses açıklama

Yeni imajıyla bizle şaşırtan İbrahim Tatlıses; bugün Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Bu açıklamayla botoks ya da saç ektirme işlemi yaptırmadığını söyledi: “Ne botoks ne saç ektirme, hepsi uydurma. Ben şimdiye kadar neydiysem yine oyum. Merak etmeyin, İbo yine sizin İbonuz değişmez. Saçımın renginin koyu görünmesi boyanın fazla saçımda kalması sonucudur.”

Usta sanatçı bu açıklamasıyla “saç boyatma” haricinde bir işlem yaptırmadığını söyledi! Ancak bu açıklamalar pek inandırıcı değil!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz