Kötü Gün Dostu Demet Akalın! Ünlü Popçu O Kötü Haberi Instagram Hesabından Duyurdu: Görenler Şoke Oldu!

Aleyna

Haberler

5 Ekim 2021

Kötü Gün Dostu Demet Akalın! Ünlü Popçu O Kötü Haberi Instagram Hesabından Duyurdu: Görenler Şoke Oldu!

Demet Akalın, magazin gündeminin olmazsa olmaz isimlerinden. Hem iş hayatıyla hem de özel hayatıyla sürekli olarak gündem olan Demet Akalın’ın dost ilişkilerine ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Dostları için çok büyük fedakarlıklar yapan Demet Akalın, yeri geldiğinde dostlarıyla yaşadığı küslüklerle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Şimdilerde yoğun bir iş temposunda olan Demet Akalın, buna rağmen yine dostlarını unutmadı ve ne kadar vefalı bir dost olduğunu bir kez daha gösterdi.

Dost Gibi Dost Demet Akalın!

Demet Akalın, insan ilişkilerine oldukça önem veren bir isim. Verdiği bu önemi hem sözleriyle hem yaptıklarıyla hem de paylaştıklarıyla gösteren ünlü sanatçı, ailesinin ve dostlarının her zaman yanında olmaya devam ediyor.

Şu sıralar oldukça yoğun bir tempoda olan ve gündüzleri program sunup geceleri sahne alan Demet Akalın, bulduğu en küçük bir fırsatta bile hem ailesine hem de dostlarına zaman ayırmayı ihmal etmiyor. Sevdiği isimleri daima destekleyen Demet Akalın, sosyal medya hesabında da sürekli olarak bu tarz paylaşımlar yapıyor.

Geçtiğimiz gün yayından kaldırılan Bülent Ersoy’un programını da destekleyen Demet Akalın, Bülent Ersoy’a olan sevgisini her zaman dile getiriyor. Durum böyle olunca Bülent Ersoy’u sürekli olarak takip eden Demet Akalın, Diva’nın yaşadığı bu acı günde de vefasını bir kez daha göstererek onun yanında oldu.

Bülent Ersoy’un En Acı Günü!

Geçtiğimiz saatlerde babasını kaybeden Bülent Ersoy’a başsağlığı dileyen Demet Akalın, ne kadar vefalı bir insan olduğunu bir kez daha gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz