Kırmızı Oda’dan Ön İzleme Geldi! Yeni Hayatlar Yeni Hikayeler: Yiğit Özşener ve Esra Ronabar’ın İç Burkan Evliliği!

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Kırmızı Oda’dan Ön İzleme Geldi! Yeni Hayatlar Yeni Hikayeler: Yiğit Özşener ve Esra Ronabar’ın İç Burkan Evliliği!

TV8’in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda, dün akşam 29’uncu bölümüyle ekranlara geldi. Cuma akşamları reyting zirvesini domine eden dizi, birçok farklı hayat hikayesine ışık tutuyor. Usta oyuncu Binnur Kaya’nın başrolde “Doktor Hanım” karakteriyle ekranlara gelen dizide, birkaç haftada bir yeni oyuncular diziye dahil olmaya devam ediyor.

Kırmızı Oda

Yeni Bölüme “Kumru” Damgasını Vurdu!

Kırmızı Oda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde, diziye 23’üncü bölümde dahil olan Aslıhan Gürbüz ve Pınar Deniz’in veda ettiğini gördük! 6 bölüm boyunca Kumru ve Nazlı karakterlerini canlandıran güzel oyuncular; seyircilerin gözünde yaş bırakmadı!

Aslıhan Gürbüz

Özellikle de Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı Kumru karakteri, Kırmızı Oda izleyicilerini bir hayli etkiledi! Tabii bölüm boyunca Aslıhan Gürbüz kadar, Erkan Petekkaya’nın “Sadi” karakteri de çok konuşuldu! Hem Aslıhan Gürbüz hem de Erkan Petekkaya, seyircilere oyunculuk dersi verdi. Ancak Aslıhan Gürbüz ve Pınar Deniz, dün akşam yayınlanan 29’uncu bölümün ardından Kırmızı Oda’ya veda ettiler.

Erkan Petekkaya

30’uncu Bölümden Ön İzleme Geldi!

30’uncu bölümden ise ilk ön izleme geldi! Kırmızı Oda’nın yeni karakterleri; Nihal ve Sefer. Yiğit Özşener ve Esra Ronabar’ın evli bir çifti canlandıracakları 30’uncu bölümde, Nihal’in eşi Sefer’le telefon konuşmasına şahit oluyoruz. Varlıklı bir aileden gelen çiftimizin bazı sorunlar yaşadığı ön izleme de bile anlaşılıyor.

Eşi Sefer’in eve geç geleceğini duyan Nihal “Dün de geç gelmiştin” diyerek gözyaşları içinde bayılıyor! Kırmızı Oda’nın 30’uncu bölüm fragmanını heyecanla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz