Selin ve Mesut Aşkı Yarım mı Kalıyor? Arka Sokaklar’ın 583’üncü Bölümünde Selin Kaçırılıyor: Tüm Ekip Tetikte!

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Selin ve Mesut Aşkı Yarım mı Kalıyor? Arka Sokaklar’ın 583’üncü Bölümünde Selin Kaçırılıyor: Tüm Ekip Tetikte!

Kanal D’nin uzuuuu..un yıllardır ekrana gelen polisiye dizisi Arka Sokaklar’ın yeni bölümü dün akşam yayınlandı! 2006 yılından bu yana tam 15 senedir yayın hayatına devam eden Arka Sokaklar, hala ilk gün yayınlandığı popülerliğiyle seyircilerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Kırmızı Oda VS Arka Sokaklar

TV8’in Kırmızı Oda dizisinden önce her hafta reytinglerde zirveye oturan Arka Sokaklar, Kırmızı Oda’nın başlamasıyla birlikte; reyting savaşı vermeye başladı. İki dizi arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Ancak dün akşam yayınlanan yeni bölümlerin sonucuna göre; bu haftaki rekabeti kazanan Kırmızı Oda oldu! İkinci sırada ise Arka Sokaklar yer alıyor. Bütün kategorilerde birinciliği elinde tutan Kırmızı Oda, bakalım önümüzdeki hafta nasıl bir performans gösterecek? Çünkü Arka Sokakların 583’üncü bölümünde ortalık karışıyor!

Kırmızı Oda

583’üncü Bölümde Selin Kaçırılıyor!

Kanal D’nin sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar, 15 yıldır ekrana gelmeye devam ediyor. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen diziden birçok karakter gelip geçse de; Rıza Baba ve ekibi 15 yıldır her Cuma akşamı evlerimize misafir olmaya devam ediyor!

Arka Sokakların 582’inci bölümünün ardından, önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 583’üncü bölümünün fragmanları da ekrana geldi! Fragmandan anlaşıldığı üzere Selin kaçırılıyor! Rıza Baba ve ekibi Selin’i bulmak için büyük bir çaba gösteriyor. Bakalım Mesut ve Selin aşkı yarım mı kalacak? Yoksa Rıza Baba’nın ekibi Selin’i kurtarabilecek mi? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz