Masumiyet’te Düşman Sette Dost! İlayda Alişan, Deniz Işın ve Serkay Tütüncü “Hangimiz daha safız?” Diye Sordu

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Masumiyet’te Düşman Sette Dost! İlayda Alişan, Deniz Işın ve Serkay Tütüncü “Hangimiz daha safız?” Diye Sordu

Sevilen dizi “Masumiyet”in setinde bu sefer sihirbazlık numaraları var. Dizinin olay yaratan üçlüsü İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın, “Hangimiz daha safız?” yarışı yaptı!

Masumiyet afişi

Son dönemin en çok konuşulan dizilerinden birisi de FOX’ta başlayan “Masumiyet”. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’u buluşturan dizi, kadına şiddeti konu alıyor. Bir aşkın ardından kendisini dövülüp yol kenarına atılmış halde bulan Ela (İlayda Alişan) ve annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) adalet mücadelesini anlatan dizi, kısa zamanda büyük ilgi gördü.

Deniz Çakır

Dizinin ilgi görmesinin en büyük nedeni, yılın ilk 78 gününde 77 kadının öldürüldüğü bir ülkede kadına şiddeti anlatıyor olması! Diğer neden de, Ela’ya bunu yapan kişinin kimliğinin hala açığa çıkmaması. Ama bu durum aynı zamanda bir tehlikeye de işaret ediyor. Dizinin odağının, “Kim yaptı?” sorusuna kayması ve olayın toplumsal boyutunun kaybolması, dizinin sıradanlaşmasına ve izleyici kaybetmesine yol açabilir!

Neyse ki, şu an için, dizi rating listesinde büyük bir başarı göstermese de sosyal medyada çok beğeniliyor. Dizi, bir aldatma ve intikam hikayesini anlatan “Sadakatsiz”le aynı saatte yayınlanıyor. Bu yüzden, çarşamba günü “Milli Şerefsizler Günü” bile ilan edildi!

Sette Keyifler Yerinde

Dizi ekibi ise kısa sürede birbirine uyum sağlamış ve iyi anlaşıyor gibi görünüyor. Deniz Çakır’a açılan davayı saymazsak! Özellikle dizinin olay yaratan üçlüsü İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın, sette eğlencenin dibine vuruyor.

Malum, dizide Serkay Tütüncü’nün oynadığı İlker karakteri, Deniz Işın’ın canlandırdığı İrem’le evlenmek üzere ama İlayda Alişan’ın oynadığı Ela karakteriyle aşk yaşıyor. Hal böyle olunca, bu üçlünün sette iyi anlaşması Seren Serengil’in yüreğine indirebilir diye düşünüyoruz!

Karavanda Sihirbazlık Numaraları

Meğer, Serkay Tütüncü sette yaptığı sihirbazlık numaralarıyla rol arkadaşlarının aklını başından alıyormuş. İlayda Alişan’ın paylaştığı video sizi çok güldürecek ama Seren Serengil’i bilemiyoruz!

İlayda Alişan

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’nün komik anlarından sonra olaya aşk üçgeninin diğer parçası Deniz Işın dahil oluyor. Böylece, sosyal medyada da Ela ve İrem için sık sık yapılan sorgulama başlıyor: “Hangimiz daha safız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz