Sadece Aslışah Alkoçlar’ın Gelinliğini Tasarlamıştı! Özgür Masur Virüsü Yaymakla Suçlandı: “Ne alaka?”

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

Sadece Aslışah Alkoçlar’ın Gelinliğini Tasarlamıştı! Özgür Masur Virüsü Yaymakla Suçlandı: “Ne alaka?”

Dün evlenen Aslışah Alkoçlar’ın gelinliğini tasarlayan Özgür Masur, kendisine “Covid-19’u yaydığı için” hakaretler edildiğini söyledi.

Aslışah Alkoçlar Kaan Demirağ

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ, dün gece aile arasında gerçekleşen bir nikah töreniyle dünya evine girdi. Sade olduğu kadar masalları da andıran bir törenle evlenen çift, çoğu ünlünün aksine pandemi kapsamında alınan önlemlere uymaya özen gösterdi. Yeni evli çift, pandemi bittikten sonra çok daha büyük bir parti vermeyi düşünüyor.

Ama bu sade tören bile bile ortalığı ayağa kaldırmaya yetti. Pandemi kuralları çerçevesinde bir organizasyon yapan çifti “görkemli bir düğün” yaptıkları gerekçesiyle kıyasıya eleştiren çok kişi oldu. Öyle ki, bu eleştirilerden Aslışah Alkoçlar’ın gelinliğini hazırlayan ünlü tasarımcı Özgür Masur bile nasibini aldı!

Virüsü Özgür Masur Yaymış!

Özgür Masur

Ünlü tasarımcı Özgür Masur, hazırladığı koleksiyonlar ve özel kıyafetlerle pek çok ünlünün favori modacısı haline geldi. Pek çok ünlü isimle yakın arkadaş olan tasarımcı, çalıştığı isimler için en uygun elbiseyi yaratmayı başarıyor. Aslışah Alkoçlar da bu yüzden onunla çalışmayı tercih etmiş olmalı.

Aslışah Alkoçlar

Ama Özgür Masur, Aslışah Alkoçlar’ın gelinliğini tasarladığı için olmadık hakaretlere uğradı. Üstelik bu hakaretlerin gelinlikle uzaktan yakından ilgisi yoktu. Ünlü modacı “Covid-19’u yaymakla” suçlandı! Özgür Masur, kendisine ağza alınmadık küfürler edildiğini söyleyerek konu hakkında bir açıklama yaptı.

Özgür Masur'un attığı story

Dün akşam sadece 30 kişinin olduğu bir nikah kıyıldığını söyleyen modacı, “Neredeyse virüse benim sebep olduğuma kadar yazmak ne demek. Çok ayıp!” diyerek sitem etti.

Pandemi kapsamında alınan önlemler yüzünden gündüzü işte, gecesi ve hafta sonu evde geçen insanlar öfkesini kime yansıtacağını şaşırmış gibi duruyor. Özgür Masur’un önlemler kapsamında düzenlenen bir nikah için hazırladığı gelinlik bile hedef haline gelebiliyor.

Benzer Haberler

😲 7 Şubat 2021

Yok artık daha neler

Yorum Yaz