Güzel Oyuncu Sinem Kobal’dan Babasının Doğum Günü İçin Geçmişe Yolculuk: “Doğum Günün Kutlu Olsun Babam!”

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

Güzel Oyuncu Sinem Kobal’dan Babasının Doğum Günü İçin Geçmişe Yolculuk: “Doğum Günün Kutlu Olsun Babam!”

Güzel oyuncu Sinem Kobal, kendi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evlendikten sonra inzivaya çekildi. Instagram da olmasa Sinem Kobal’ın yüzünü göremeyeceğiz resmen! Uzun zamandır televizyon ve beyaz perdeden uzak duran güzel oyuncu, bugün babası Mehmet Kobal’ın doğum gününü Instagram’dan kutlamayı ihmal etmedi.

Sinem Kobal’ı İzlemeyi Özledik!

Sinem Kobal neredeyse çocuk yaştan beri oyunculuk yapıyor, ilk olarak 13 yaşında Gülben Ergen’in başrolde olduğu “Dadı” dizisinde boy gösterdi. Sinem Kobal’ın kariyeri o diziden sonra tırmanışa geçti!

blank

Ancak hepimizin bildiği gibi, Sinem Kobal asıl yükselişi Selena isimli diziyle gerçekleşti. Bir dönemin efsane dizilerinden olan Selena, Sinem Kobal’ın hayatında dönüm noktası oldu. 3 sezon boyunca reyting rekorları kıran Selena’nın ardından birçok farklı dizi ve filmde Sinem Kobal’ı görsek de hiçbiri Selena kadar başarılı olamadı ne yazık ki.

blank

Yer aldığı projelerde istediği başarıyı yakalayamayan Sinem Kobal, 2016 yılında kendi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile hayatını birleştirdi. Aslında bu evliliği hiçbirimiz beklemiyorduk, ilişkilerini gözden uzakta yaşayan çiftimizin birlikte olduğunu bile bilmiyorduk!

Lalin Doğdu!

blank

2016 yılında sade bir düğünle evlenen çiftçimizin, geçtiğimiz ay bir de kızları oldu. Lalin ismini verdikleri bebeğin yüzünü henüz göremedik. Ancak Sinem Kobal’ın hamilelik kilolarınından kısa sürede kurtulması herkesin dikkatini çekti. Hatta sosyal medyada “Lalin’i gerçekten sen mi doğurdun?” yorumları almasına sebep oldu.

blank

Sinem Kobal ve Kenan imirzalıoğlu ülkemizde oldukça sevilen oyuncular. Hal böyle olunca çiftimizin fanları, kızları Lalin için güzel bir sosyal sorumluluk hareketi başlattı. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun fan hesapları, Lalin adına fidan diktirip Instagram’da paylaştı.

Bugün ise kısa zaman önce anne olan Sinem Kobal, babasının doğum gününü Instagram’dan kutlamayı ihmal etmedi.

“Doğum Günün Kutlu Olsun Babam!”

Sinem Kobal story

Güzel oyuncu Sinem Kobal, babası Mehmet Kobal’ın doğum gününü unutmadı ve babasının siyah beyaz gençlik fotoğrafını paylaşarak “doğum günün kutlu olsun babam” notuyla Instagram’dan paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz