Roman Düğünlerinin Vazgeçilmezi Kobra Murat’a Çok Şaşıracaksınız Saçı Aslında Perukmuş: Şapka Düştü Kel Göründü!

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

Roman Düğünlerinin Vazgeçilmezi Kobra Murat’a Çok Şaşıracaksınız Saçı Aslında Perukmuş: Şapka Düştü Kel Göründü!

Şatafatlı kostümleri, bazen güldüren bazen düşündüren oyun havaları ve renkli kişiliğiyle girdiği ortamın havasını değiştiren kişi Murat Divandiler! Nam-ı diğer Kobra Murat! Türkiye’de adını duymayan ya da kendisini tanımayan olduğunu sanmıyorum.

Özellikle gündüz kuşağı programlarının vazgeçilmez ismi olan Murat Divandiler, geçtiğimiz gün Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’nun programında bir hareketiyle herkesi şaşırttı! Meğerse Kobra Murat’ın saçı perukmuş. Canlı yayında peruğu çıkartan Kobra Murat’ın saçının olmadığını görünce herkes çok şaşırdı.

Ayrıca Kobra Murat, sadece gündüz kuşağında değil Youtube kanalları arasında da oldukça popüler. Kobra Murat, dün Armağan Çağlayan’ın Youtube’ta yayınladığı “Gör Beni” isimli programına konuk oldu.

“30 Yıl Düğün İçin Çalışırız!”

Murat Divandiler’in hayat hikayesi gerçekten çok ilginç, Balat’ta bir gecekonduda dünyaya gelen Kobra Murat; şu an oldukça varlıklı olsa da hala Balat’ta yaşıyor: “Balat’tan başka yerde yaşayamam, apartmana taşındık insanlar bize şaşırdı. Hiçbir zengin bizim hayatımızı yaşayamaz!” açıklamasını yaptı.

Roman düğünlerinin şatafatını ve abartısını bilmeyen yoktur, Murat Divandiler’in söylediğine göre “Saltanat” adı verilen bu adetleri gerçekleştirmek için evini ipotek edenler bile varmış! “Romanlarda ev ya da araba alayım pek olmaz. Kızıma düğün yapayım, torunuma altın emzik alayım der herkes. 30 yıl bir düğün için çalışırız biz!” açıklamasını yaptı.

“Kobra” Lakabının Hikayesi

50 dakikalık eğlenceli sohbette, Murat Divandiler’e dair çok şey öğrendik. Mesela “Kobra” lakabını “Cimri Ayşe” sayesinde almış!

Murat Divandiler, Armağan Çağlayan’ın programında mahalle terzisiyken nasıl Türkiye’de tanınan bir isim olduğunu da anlattı, aslında her şey “Cimri Ayşe” ismindeki bir kadının Murat Divandiler’e “Beni düğünde kobra yılanının ağzından çıkart!” demesiyle başlamış. Cimri Ayşe’nin düğününden sonra kısmeti açılan Kobra Murat, televizyonlarda defile yapmaya başlamış.

Her Şey “Maydanoz” ile Başladı!

Bir gün Seda Sayan’ın programı için kendisinden şarkı yapılması istenince “Maydanoz” isimli oyun havasını yapmış ve bu şekilde Kobra Murat’ın şarkıcılık macerası başlamış!

Maydanoz şarkısından sonra yerel kanalda “Roman Show” isminde bir programla ününe ün katan Kobra Murat, sadece kendi adını duyurmakla kalmadı; ülkemizdeki “roman” algısının değişmesinde önemli rol oynadı.

Şarkılarıyla ve kendine has dansıyla dikkatleri üzerine çeken Kobra Murat, son olarak Uçankuş TV’de yayınlanan Lerzan Mutlu’nun programına konuk oldu!

Saçı Perukmuş!

Lerzan Mutlu’nun programına konuk olan Kobra Murat, eşi Emine’ye olan aşkını canlı yayında haykırırken; herkesi şaşırtacak bir hareket yaparak peruğu çıkardı!

Uzun saçları ve gösterişli kıyafetleriyle dikkat çeken Murat Divandiler’i saçı aslında perukmuş. Canlı yayını izleyen herkes bu duruma oldukça şaşırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz