Para Karşılığı Şeyhle Yemeğe Çıkıp Magazini Sarsan Meryem Uzerli Bakın Neden Setlerden Uzak Kalmış?

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Para Karşılığı Şeyhle Yemeğe Çıkıp Magazini Sarsan Meryem Uzerli Bakın Neden Setlerden Uzak Kalmış?

Bir dönem Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı olarak adından sıkça söz ettiren Meryem Uzerli bir süredir setlerden uzak…

Sultan Süleyman’ın Hürrem’i Olarak Tanındı

Ülkemizde, tarihi diziler oldukça popüler hale geldi. Bu popülerliği sağlayan ilk dizi ise Muhteşem Yüzyıl’dı. Kanuni Sultan Süleyman dönemindeki Osmanlı İmparatorluğu’nu konu alan dizi, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle adeta herkesi ekran başına kilitliyordu. Meryem Uzerli de dizisinin kadrosuna katılmış ve kendisini parlatacak bir projeye imza atmıştı. Uzerli, Hürrem rolü ile dikkatleri çekmişti.

Yarı Türk Yarı Alman

blank

Meryem Uzerli’yi ilk tanıdığımız yıllarda Türkçesi öyle pek de iyi değildi. Konuşmasıyla sempatimizi kazanan güzel oyuncunun babası bir Türk, annesi ise Alman. Uzerli, Almanya’da doğup büyümüş Türkiye’ye ise sonradan yerleşmiş.

Tükenmişlik Sendromu

blank

Muhteşem Yüzyıl’ın final yapmasından kısa bir süre sonra Meryem Uzerli tükenmişlik sendromu yaşayarak gözlerden uzaklaşmıştı. E biz de onunla öğrenmiştik böyle bir sendromun varlığını! Ondan sonra hepimiz yaşar olduk bu sendromu.

Ticarete Atıldı

blank

Bir dönem, ünlü güzeller arasında kozmetik savaşları yaşanmıştı. Her ünlü, kendi kozmetik markasını çıkarmaya ant içmişti sanki. Meryem Uzerli de bu kervana katılarak Dubai’de bir kozmetik markası çıkardı. Daha sonra, ürünleri Türkiye’de de satışa çıktı.

“Bir Şeyh ile Baş Başa Yemek Yedim.”

blank

Dubai’de şeyhlerin oyuncularla yemek yeme adetinden bahseden Meryem Uzerli, kendisine de böyle bir teklif geldiğini itiraf etti. Üstelik, kendisi bu teklifi de kabul etmiş. Bir daha böyle bir teklif gelirse kabul edip etmeyeceği sorusuna ise güzel isim, “Sanmıyorum” diyerek cevap verdi.

Anne Oldu

blank

Bir dönem Can Ateş ile aşk yaşayan Uzerli, hamile kalmış ve 2014 yılında doğum yapmıştı. Kızı Lara’yı tek başına büyüten Uzerli, bu süre içerisinde de ekranlardan uzak kalmıştı.

Yine Mi Tükenmişlik Sendromu?

blank

Uzerli’nin bir süredir ekranlarda yer almamasının farklı bir sebebi var. O da hamile olmasıydı… Güzel yıldız, paylaştığı hamilelik fotoğrafları ile hem hayranlarını sevindirmiş hem de kendisine hayran bırakmıştı.

İkinci Kızı Dünyaya Geldi

Hamilelik fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düşen Uzerli, Ocak ayında doğum yaptı. Uzerli, Lily Koi adını verdiği kızı ile fotoğrafını, “Lara, baban ve ben ailemize katıldığın için mutluyuz.” notu ile paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz