Nurgül Yeşilçay’ın Eşi Necati Kocabay’dan Kefaret Dizisinin Zeynep’ine Müthiş Cevap: “Ben daha iyi…”

Aleyna

Haberler

29 Kasım 2020

Nurgül Yeşilçay’ın Eşi Necati Kocabay’dan Kefaret Dizisinin Zeynep’ine Müthiş Cevap: “Ben daha iyi…”

Fox TV’nin yeni dizisi “Kefaret”i biliyor musunuz? Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un başrolleri paylaştığı dizi geçen hafta ilk bölümüyle yayınlanmıştı. Pazar akşamları izleyicinin beğenisine sunulan dizinin karakterleri de konuşulmaya başlandı.

Kefaret Dizisi Konusu

Dizide Nurgül Yeşilçay, Zeynep adında bir müzik öğretmenini canlandırıyor. Yurdaer Okur ise Zeynep’in kocası doktor Ahmet rolüne bürünüyor. Dizinin konusu Zeyne’in çocuğunu kaybetmesi ve ardından hayatlarının cehenneme dönmesi üzerine şekilleniyor. Mert Fırat’ın dizideki rolü ise Sinan isminde bir komiser. Komiser Sinan Zeynep’in kızını bulmak için ona yardım ediyor.

Beş yıl önce ve beş yıl sonra nelerin değiştiğini anlatan dizinin Zülfü Livaneli’nin “Konstantiniyye Oteli” romanından uyarlandığını biliyoruz.

Zeynep Çok Konuşuldu

Zeynep karakteri; ailesiyle ilgilenen, çevresiyle güzel ilişkiler kuran, düzenli ve titiz bir karakterdir. Zeynep karakteri ile ilgili çok şey söylendi ama bizim başka bir şey dikkatimizi çekti. Dizinin ilk bölümünde Zeynep’in doğum günü kutlanır. Geniş bir aile softası kurulmuş tüm aile fertleri sofrada teker teker yerini almıştır.

Zeynep’in kocası Ahmet de Zeynep’e bir doğum günü hediyesi getirir. Zeynep bu hediyeyi heyecanla açar. Bir de ne görsün, tava! Hediye karşısında şaşkına uğrayan Zeynep bozuntuya vermemek için çok beğendiğini dile getirir.

Necati Kocabay’dan Tava Storysi

Nurgül Yeşilçay’ın biricik eşi Necati Kocabay’ı biliyorsunuz. Nurgül Hanım’ın yeni dizisini seyreden Necati Bey de tava sahnesine vurgu yapmadan geçmedi.

Dizide Zeynep’in hediyeyi açtığı sahneyi Instagram hikayesi olarak paylaşan Necati Kocabay, “Vallahi daha iyisini alacağım aşkım” diye notunu ekledi. Burada Necati Bey karısı Nurgül Hanım’ın karakterine üzülmüş olsa gerek bu story ile onu teselli etmek istedi.

Nurgül Yeşilçay da kendi Instagram hesabından eşinin hikayesini kahkaha emojisiyle cevapladı. Çiftin aralarında esprileşmeleri yüzleri gülümsetiyor gerçekten.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz