Palu Ailesinin Bile Foyasını Ortaya Çıkaran Müge Anlı’nın Çözemediği Olaylar da Var! İşte Sır Perdesinin Aralanmadığı Olaylar!

Aleyna

ATV

29 Kasım 2020

Palu Ailesinin Bile Foyasını Ortaya Çıkaran Müge Anlı’nın Çözemediği Olaylar da Var! İşte Sır Perdesinin Aralanmadığı Olaylar!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı uzun yıllardır sabah kuşağının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Aynı alanda, birçok farklı program zaman içerisinde denenmesine rağmen hiçbiri Müge Anlı’nın yerini tutamadı. Bunun da bazı sebepleri var elbet; bu sebeplerden ilki Müge Anlı’nın dobralığı! Konuklara söylemek istediğimiz ne varsa; gocunmadan, ayıp olur mu diye düşünmeden çat çat yüzüne söylemesi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Tatlı Sert programında birçok kayıp vakası ve özellikle cinayet gün yüzüne çıkarıldı; son zamanlarda Palu ailesi ve Zeynep Ergül vakalarını duymayan yoktur, hepsi Müge Anlı ve ekibi sayesinde cezalarını çekiyorlar ama bir de büyük uğraşlara rağmen çözülemeyen cinayetler var, bugün onları inceliyoruz!

Mehir Cinayeti

Büyükşen çifti, cinayet

Yarım kalan ve sona ulaşılamayan ilk konu Metin Büyükşen ve Necla Büyükşen cinayeti! Büyükşen çifti; Konya’nın Karatay ilçesine bağlı İsmi Mahallesindeki evlerinde kar maskesi takan bir katil tarafından pompalı tüfekle öldürüldükleri iddia ediliyor. Bu olayın tek görgü tanığı ise çiftin kızları Büşra Büyükşen! Ailenin oğlu Uğur Büyükşen ve eşi Betül Büyükşen’le aralarında mehir anlaşmazlığı olduğunu biliniyor. Uzun uğraşlar sonucu kimseden itiraf ya da çelişkili ifade gelmeyince; Müge Anlı konuyu işlemeyi bırakıyor ama “Aslında ne olduğu belli…” açıklaması yaparak, suçluların aile içinden biri olduğuna işaret ediyor.

Murat Tekin Cinayeti

Murat Tekin Cinayeti

Tatlı Sert programında sonuca ulaşılmayan bir diğer cinayet ise belediye işçisi Murat Tekin Cinayeti. Aydın’da yaşayan ve Aydın Belediyesinde temizlik görevlisi olarak görev yapan 47 yaşındaki Murat Tekin 22 ağustos tarihinde kurban bayramının ikinci günü ortadan kayboluyor ve bulunamıyor! Bu olayın üzerine Murat Tekin’in eşi, Sakine Tekin Müge Anlı’nın programına katılarak eşini bulmak istediğini dile getiriyor. Murat Tekin en son; elinde siyah bir çanta, üzerinde ise iş kıyafetiyle güvenlik kameralarında görüntüleniyor ama izi bulunamıyor. Murat Tekin’in telefon sinyalleri takip edilse de bir sonuca varılamadı ve vakayı Müge Anlı hiçbir delil bulamadığı için bırakmak zorunda kaldı. Murat Tekin’in cesedi ise aylar sonra terkedilmiş bir evde bulundu.

Avukat Burhan Ünal

Burhan Ünal Kayıp

Bu vakanın sonu cinayete varıp varmadığı bilinmiyor çünkü Avukat Burhan Ünal hala kayıp!

Denizli Merkezefendi ilçesinde yaşamını sürdüren 52 yaşındaki ağır ceza avukatı Burhan Ünal, 17 Nisan tarihinden itibaren kayıp! Evli ve 3 çocuk sahibi olan Burhan Ünal, çocuğunu okula bıraktıktan sonra aniden ortadan kayboldu! Eşi Burhan Ünal’ı bulmak için Tatlı Sert programına katılan Hülya Ünal, aile içi hiçbir sorunun yaşanmadığını dile getirdi. 17 Nisan sabah 9:00’dan itibaren kayıp olduğunu söyleyen Hülya Ünal, eşinin telefonunu hiç kapatmadığını söylemesinin ardından akıllara Burhan Ünal’ın öldürülmüş olabileceği ihtimali geliyor. Cinayet ihtimalini güçlendiren bir başka olay ise; Ünal çiftinin evlerinin 2017 yılında bilinmeyen kişiler tarafından kurşunlanmış olması!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz