Güzel Oyuncu Seda Bakan ve Kızı Leyla’nın Tatlılığı Bu Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak!

Aleyna Özyaman

Haberler

16 Şubat 2021

Güzel Oyuncu Seda Bakan ve Kızı Leyla’nın Tatlılığı Bu Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak!

Güzel oyuncu Seda Bakan Koronavirüs pandemisi sebebiyle zamanının çoğunu evde kızıyla birlikte geçiriyor. Kızını kucağına aldıktan sonra pek fazla yeni projelerde göremediğimiz Seda Bakan’dan bugün kızı Leyla’yla birlikte bu soğuk havalarda içimizi ısıtan fotoğraflar geldi!

Seda Bakan

Seda Bakan’ın popülerliğini arttıran ve çoğu kişi tarafından tanınmasını sağlayan dizi 2014 ve 2015 yıllarında absürt mizahıyla gönlümüzü fetheden Kardeş Payı. Kardeş Payı dizisinde “Feyza” karakterini canlandıran Seda Bakan, bu diziden sonra birçok farklı yapımda rol alarak ününe ün kattı!

Evli Mutlu Çocuklu!

Ancak sadeliğinden ve mütevazi hayatından ödün vermeyen Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel’le hayatını birleştirdi. Seda Bakan ve Ali Erel’in düğünleri kendileri gibi oldukça sade ve doğaldı! Bu güzel çiftimize 2019 yılında kızları Leyla katıldı ve 3 kişilik bir aile oldular.

Seda Bakan

Son olarak Fox TV’nin sevilen dizilerinden olan Mucize Doktor’da “Ferda” karakteriyle karşımıza çıkan Seda Bakan, Mucize Doktor’dan sonra başka bir yapımda yer almadı ve ailesi özellikle de kızıyla zaman geçirmeyi tercih etti. Küçük Leyla’yı bakıcılara emanet etmeyen Seda Bakan, sık sık Instagram hesabından Leyla’ya birlikte fotoğraf ve videolar paylaşıyor.

Küçük Leyla’nın Yeni Fotoğrafları!

Seda Bakan

Seda Bakan’ın daha önce kızının 40 mevlüdünü ve birinci yaş gününü paylaştığını görmüştük. Ünlü simalar ve fenomenlerin parti düzenlemek için çocuk doğurduğu şu dönemde, şatafat ve abartıdan uzak bir şekilde kızının mevlüdünü okutan Seda Bakan’ın sadeliğine kalbimizi bırakmıştık! Leyla’nın birinci yaş gününde ise, 47962 katlı bir pasta yerine borcamda yapılmış bir pasta görmüştük. Demek ki bazı şeyler abartısız da yapılabiliyormuş!

Seda Bakan

Bugün ise güzel oyuncu Seda Bakan, kızı Leyla’ya birlikte Instagram’dan yeni fotoğraflar paylaştı. Anne kızın güzelliğine ve tatlılığına adeta eridik! Maşallah size.

Seda Bakan
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz