Meğer Demet Evgar Hayatımıza “Yedi Numara” İle Girmiş! İşte Oyuncunun Çarpıcı Değişimi…

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

Meğer Demet Evgar Hayatımıza “Yedi Numara” İle Girmiş! İşte Oyuncunun Çarpıcı Değişimi…

Yıldız oyuncu Demet Evgar, aslında 20 yıldır hayatımızda. Bir dönemin fenomen dizisi Yedi Numara’dan onun da yolu geçti!

Yıldız oyuncu Demet Evgar, bu sezon “Alev Alev” dizisinde Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz ile başrolü paylaşıyor. Hangi karakteri canlandırırsa canlandırsın altından kalkan Demet Evgar kendini oyunculukta çoktan kanıtladı! Döneminin en iyi oyuncuları arasında adını listenin başlarına yazdıran Evgar, bu noktaya gelmek için çok emek verdi. 2000’li yılların başından itibaren pek çok dizide figürandan hallice roller alan Evgar’ın “sivrildiği” dizilerden biri de Yedi Numara!

Herkes Bu Dizide!

Demet Evgar

Demet Evgar, henüz 21-22 yaşlarında bir konservatuvar öğrencisiyken dönemin en popüler dizilerinden Yedi Numara’da rol aldı. Aynı evde yaşayan ama kültürel olarak hepsi birbirinden çok farklı üniversiteli gençler ve onların ev sahiplerinin bir arada yaşama çabalarını anlatan “Yedi Numara” en sevilen diziler arasında yerini koruyor. Absürt komedi ve aile sıcaklığını bir araya getiren Yedi Numara’nın her bir bölümü ince ince işlenmiş gibi.

“Yedi Numara” dizisinin bir diğer özelliği de hepsi şu anda birer star olan pek çok oyuncuyu bazı bölümlerde küçük rollerde izlemiş olmamız. Ali Atay, Engin Hepileri, Gürkan Uygun, İlker Ayrık ve Binnur Kaya bu dizinin bölüm oyuncularından yalnızca bazıları! Demet Evgar da Olgun Şimşek’in canlandırdığı Sabit’in eski sevgilisi Yeliz karakteriyle dizide ara ara görünen isimlerden biri. 2000’lerin başındaki o sıcaklığı yakalamak, bu oyuncuların toy hallerini izlemek ve en önemlisi gülmek istiyorsanız, “Yedi Numara” tam size göre!

Henüz “Yolun Başında”

Demet Evgar’ın acemiliğine ve heyecanına bakar mısınız? Bize emek vermeden başarı gelmeyeceğini kanıtlıyor adeta. Bu diziden sonra “Aslı ile Kerem” ve “Tatlı Hayat” gibi sevilen komedi dizilerinde kendine daha güvenen hallerde gördüğümüz Evgar, artık büyük bir yıldız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz