Sen Çal Kapımı Hayranları Duymasın! Serkay Tütüncü Esprinin Dozunu Kaçırınca Olanlar Oldu

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Sen Çal Kapımı Hayranları Duymasın! Serkay Tütüncü Esprinin Dozunu Kaçırınca Olanlar Oldu

Ünlü oyuncu Serkay Tütüncü, esprili kişiliği ve komik paylaşımlarıyla biliniyor. Bir şaka programına katılan oyuncunun, “Sen Çal Kapımı” hakkında espri yapması ise başını derde sokacak gibi görünüyor!

Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü, fenomen yarışma “Survivor”ın gönüllüler takımına katılarak ünlenmeye başladı. 2016’da aylar boyunca yarışıp finale kalmayı başaran Serkay Tütüncü, maalesef şampiyon olamadı. Ama uzun vadede kazanan kesinlikle o oldu! Oyunculuk hayalleri için memleketi Alaçatı’yı bırakıp İstanbul’a gelen ünlü isim, oyuncu koçlarıyla birlikte çalışmaya başladı. “İnsanlık Suçu”, “Afili Aşk” ve “Bay Yanlış” gibi dizilerle set tecrübesi edinen Serkay Tütüncü, ilk başrolüne bu sezonun flaş dizilerinden “Masumiyet” ile kavuştu.

“Masumiyet” kısa sürdü ama Serkay Tütüncü’nün artık bir oyuncu olduğunu herkesin kabul etmesini sağladı! Oyunculuğu umut vaat etse de daha çok fiziği ve eğlenceli kişiliği sayesinde büyük bir hayran kitlesi edindi. Gün geçmiyor ki, Serkay Tütüncü’nün komik paylaşımlarından konuşulmasın! Ünlü oyuncu, zaman zaman duyanları utandıran soğuk espriler de yapıyor. Öyle ki, ünlü esprileri sayesinde bir YouTube programına bile konuk oldu.

“Kapı duruyor mu?”

Serkay Tütüncü, sevilen YouTuber Sina Özer’in programına konuk oldu. “Sina Özer ile Blender”da kendisiyle ilgili merak edilenlere yanıt veren Serkay Tütüncü, her zamanki soğuk esprilerine de bol bol başvurdu. Ama yaptığı en bomba espri, Sina Özer’in yeni katıldığı “Sen Çal Kapımı” dizisi hakkındaki soğuk esprisiydi.

Sina Özer, “Baba olmadan baba şakaları yaptığın söyleniyor” diyerek Serkay Tütüncü’nün meşhur şakalarına laf atınca, Serkay Tütüncü de sazı hemen eline aldı ve birbiri ardına espri yapmaya başladı! “Sen Çal Kapımı’da herkes ayrılmış. Peki kapı duruyor mu?” diye soran Serkay Tütüncü, bu soğuk esprisiyle dizinin ateşli hayranlarının hedefi haline gelmiş gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz