Seda Sayan’dan Sosyal Medyayı Ayağa Kaldıran Sözler: Ünlü Sanatçının Bu Sözlerini Duyduğunuzda Şok Olacaksınız!

Aleyna

Haberler

5 Ekim 2021

Seda Sayan’dan Sosyal Medyayı Ayağa Kaldıran Sözler: Ünlü Sanatçının Bu Sözlerini Duyduğunuzda Şok Olacaksınız!

Seda Sayan, Türk magazin gündeminin en çok konuşulan ve hiçbir zaman eskimeyen isimlerinden biri. Ünlü sanatçı girdiği her polemikle, konuştuğu her sözle, yaptığı her tartışmayla gündemde bomba etkisi yaratmayı başarıyor. Durum böyle olunca hepimiz ”Acaba bu sefer ne diyecek?” diye bekliyoruz ve merakla onu takip ediyoruz. Bir süredir bu tarz olaylardan uzak duran Seda Sayan, geçtiğimiz saatlerde yepyeni bir açıklaması ile gündeme geldi ve gören herkesi oldukça şaşırttı. İşte o açıklamalar!

Polemikler Kraliçesi Seda Sayan!

Seda Sayan’ın ne kadar sivri dilli olduğunu ve dobra halleriyle dik duruşunu hepimiz biliyoruz. Ünlü sanatçı bundan tam 10 yıl önce sunduğu bir gündüz kuşağı programında, Erol Köse ile yaşadığı bir tartışmanın ardından kameraya baka baka zehir zemberek sözler söylemişti.

Bu sözler, hala kulaklarımızda çınlarken aradan oldukça uzun bir süre geçmesine rağmen hala magazin gündeminde bambaşka bir yere sahip. 10 yıl sonra barışan ikili şimdilerde iyi olsalar da Seda Sayan’ın radarına bir kez girdiyseniz geçmiş olsun.

Bir süredir sessiz kalan ve sessizliğini koruyan Seda Sayan, bu sessizliğini noktaladı ve yine bomba etkisi yaratacak oldukça çarpıcı sözler söyledi. Bakın ünlü sanatçı sosyal medyayı nasıl değerlendirdi!

Bu Sözler Çok Konuşulur!

Ünlü sanatçı Seda Sayan sosyal medya hakkında: ”TikTok diye bir yer var, orası tam bir çöplük! Sosyal medyanın da ipi kopmuş gidiyor!” diyerek sosyal medyayı eleştirdi. Bakalım ilerleyen zamanlarda sosyal medya kullanıcıları, bu açıklamalara bir yanıt verecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz