Güzel Oyuncu Ayça Ayşin Turan’dan İlginç İtiraf: “Özel Hayatımdan Kimseye Fayda Yok!”

Aleyna

Haberler

5 Şubat 2021

Güzel Oyuncu Ayça Ayşin Turan’dan İlginç İtiraf: “Özel Hayatımdan Kimseye Fayda Yok!”

BeStyle Magazine Şubat sayısına kapak olan başarılı ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan, dergiye özel açıklamalarda bulundu. Çarpıcı açıklamalarda bulunan başarılı oyuncu hayatıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

“Hayalim Oyunculuk Değildi!”

Samimi açıklamalarda bulunan Ayça Ayşin Turan, oyuncu olmak gibi bir hayalinin hiçbir zaman olmadığını söyledi. “Sanatla ilgileneceğimi biliyordum ama ilgim daha çok müziğe karşıydı.” diyen Turan, müziğinin hayatındaki en önemli unsurlardan biri olduğunu açıkladı. Daha önce de annesiyle konservatuara giden, keman kurslarına katılan güzel oyuncu üniversitede sinema ve televizyon bölümünü kazanmasıyla da odak noktasının değiştiğini belirtti.

Üniversite Dönemine Kadar Müzik, Üniversiteden Sonra Oyunculuk

blank

Ayça Ayşin Turan da kariyerinde önemli değişim yaşayan isimlerden. 6 yaşından beri müziğe karşı ilgi duyan Turan, bir gün başarılı bir oyuncu olacağını hiç düşünmemiş. Müzik, üniversitede sinema-televizyon bölümünü kazanana kadar güzel oyuncunun hayatında büyük bir yer kaplamış. Abisinin hediye olarak aldığı kemanla müzik hayatına başlayan Turan, “Tüm hafta okuluma, kurslarıma gidip sonrasında koşarak konservatuara giderdim.” açıklamasıyla müziğe duyduğu ilgiyi anlattı.

Turan’dan Şaşırtıcı Özel Hayat Açıklaması

blank

Ayça Ayşin Turan, gündemde sıkça yer alan bir isim olsa da özel hayatına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. “Özel hayatına dair neden hiçbir bilgi bulunmuyor?” sorusu üzerine Turan’dan çarpıcı bir açıklama geldi. “Bence özel hayat özelde kalmalı.” diyen güzel oyuncu, özel hayata dair edinilen bilgilerin insanların hayatına fayda sağlamadığını düşünüyor.

Aşk Sorusunu Cevapsız Bıraktı

blank

Özel hayatının gizli kalmasını isteyen Ayça Ayşin Turan, “Aşkla aran nasıldır?” sorusuna ise kaçamak cevap vererek yanıtsız bıraktı. Zemheri ve Arıza gibi yapımlarla büyük bir hayran kitlesine ulaşan güzel oyuncunun özel hayatına dair detaylar hayranları tarafından ilgiyle takip ediliyor. Ancak Turan’ın özel hayatını açıklamak gibi bir niyeti yok.

“İstanbul’da Yaşamak Korkutucuydu”

blank

Sinop’tan İstanbul’a okumak için giden Ayça Ayşin Turan, ” İstanbul çok büyük bir şehir, benim gibi küçük şehirden geldiğinizde onun içinde kaybolmamak ve kaosundan etkilenmemek mümkün değil.” açıklamalarında bulundu. “İstanbul’da yaşamak bazen korkutucuydu.” diyen Turan, ailesinden aldığı destekle bu zorlu süreci çok daha hızlı bir şekilde atlatmış.

“Çok Çalışarak Bu Noktaya Geldim.”

blank

Dizi sektöründe yavaş yavaş ve çok çalışarak yükseldiğini söyleyen Turan, başarısının da arka arkaya yaptığı proje seçimlerinden ve çok çalışmasından kaynaklandığını söyledi. Turan’ın samimi açıklamaları sevenleri tarafından büyük ilgi gördü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz