Kızı Yarın Doğuyor Ama Alişan Dokunamayacak! Buse Varol Eşini Uyardı: “Bu halde Eliz’e dokunamazsın!”

Aleyna

Haberler

5 Şubat 2021

Kızı Yarın Doğuyor Ama Alişan Dokunamayacak! Buse Varol Eşini Uyardı: “Bu halde Eliz’e dokunamazsın!”

Son dönemin en popüler çiftlerinden Alişan ve Buse Varol’un kızı Eliz yarın dünyaya geliyor. Ama Alişan kızına dokunamayacak gibi görünüyor!

Alişan ve Buse Varol

Ünlü şarkıcı Alişan, sanat camiasının müzmin bekarlarından biriydi. Yıllarca aşktan yana yüzü gülmeyen Alişan’ın hayatını değiştiren insan oyuncu Buse Varol oldu. Eskiden insanların hafızasında şanssız ve yalnız bir imajı olan Alişan, artık bir aile babası olarak görülüyor.

Alişan ve Buse Varol

“Dostlar Mahallesi” dizisinin setinde tanışan ikili aşklarını kısa sürede nikah masasına taşıdı. 2018’de evlenen çift 2019’da da oğulları Burak’a kavuştu. O günden beri de Alişan ve ailesi, mutlulukları ve eğlenceli ev halleriyle sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi edindi.

Alişan ve Buse Varol

Geçtiğimiz yaz herkesi sevindiren başka bir haber geldi. Buse Varol, ikinci çocuğuna hamileydi! Bebeklerinin cinsiyetini ise -neredeyse tüm Türkiye ile beraber- verdikleri cinsiyet partisiyle öğrendiler.

“Eliz” Geliyor!

Alişan ve Buse Varol

Aile dostlarını çağırarak evlerinin bahçesinde bir cinsiyet partisi düzenleyen çiftin sevinci kameralara böyle yansıdı.

Ama bu partiyi “görgüsüzlük” olarak niteleyen de çok oldu! Çift bu eleştirilere aldırmadı ve partiden sonra çocuklarına koyacakları ismi de açıkladı: Eliz!

Doğum Yarın!

Zaman çok çabuk geçti. İlkinden daha sancılı bir hamilelik geçirdiğinden söz eden Buse Varol’un zorlu bekleyişi yarın bitiyor! Alişan, kızına kavuşmanın heyecanını Instagram’da şu şekilde dile getirdi.

Ama Alişan’ın doğumdan önce paylaştığı bir şey daha vardı, çiğ köfte!

“Yarın Eliz’e dokunamazsın”

Buse Varol ve Alişan

Buse Varol, “Yine yapıyordu yapacağını” diyerek Alişan’ın çiğ köfte yaptığı anları paylaştı. Ama eşini uyarmayı da ihmal etmedi!

Aşkım bu kadar acı elindeyken yarın Eliz’e dokunamazsın. Biliyorsun, elletmem sana” diyen Buse Varol sözlerinde çok ciddi görünüyor! Ama Alişan bu sözlere pek aldırmadan el emeği göz nuru çiğ köftelerini sergilemeyi tercih etmiş gibi duruyor.

Çiğ köfte

Umarız, bu mutlu çift yarın sağlıklı bir şekilde Eliz’e kavuşur ve Alişan da bebeğine doya doya sarılabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz