İlk İş Yine Alışveriş! ABD’ye Giden Demet Akalın Ayakkabıları Görünce Kendinden Geçti: “Hepsini…”

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

İlk İş Yine Alışveriş! ABD’ye Giden Demet Akalın Ayakkabıları Görünce Kendinden Geçti: “Hepsini…”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, konser vermek için ABD’nin yolunu tuttu. Gider gitmez alışverişe çıkan Akalın, ayakkabıları görünce kendinden geçtiği anları paylaştı.

Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, son günlerde kankası Alişan’la birlikte sunduğu programın bitmesinin hüznünü yaşıyor. Bir sezondur devam eden “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı, düşük ratingler gerekçesiyle sözleşme sonunda bitirildi. Ama kulislerde konuşulan bitiş nedenleri ve yeni sezon için anında Seda Sayan’la anlaşılması herkesi şok etti. Öyle ki, program bittikten sonra bir yıldır konuşulmadığı kadar çok konuşuldu, yapımcılar kararından pişman olmuş bile olabilir!

Öte yandan, Demet Akalın’ın da program sunmaktan çok keyif almadığı ve sahnelere dönmek istediği konuşuluyordu. Pandemi nedeniyle sahnelerden uzak kalan ünlü şarkıcı, bu yaz konser vermek için değişik bir ülke seçmek zorunda kaldı! ABD’nin yolunu tutan ünlü şarkıcı, gider gitmez New York sokaklarını paylaştı ve “Her yer açılmış, dolu, maskesiz insanlar. 1 Haziran itibarıyla her yeri açmış Amerika” dedi. Malum, son günlerde Türkiye’nin pandemi önlemlerine yönelik büyük bir öfkesi var. Aşılamayı ve müzisyenlerin durumunu sorguladığı paylaşımları günlerce konuşuldu.

“Hepsini almaz mıyım?”

Demet Akalın

Öte yandan, Demet Akalın’ın sosyal mesaj kaygısı çok da uzun sürmedi. Hemen gezip gördüğü yerleri paylaşmaya geçen ünlü şarkıcı, adeti olduğu üzere kendini alışverişe vurdu. Çocuklar için olan rengarenk spor ayakkabıları ise kızı Hira’yı etiketleyerek paylaştı.

Ayakkabıları görünce kendini kaybeden Demet Akalın, “Aşkıma bunların hepsinden almaz mıyım? Anneciğim benim, bunlardan hepsini getireceğim sana. Ne bunlar böyle?” diyerek Hira’ya müjdeyi verdi. Malum, Demet Akalın’ın “Pandemide geçinemiyorum” açıklamalarının ardından durmadan tatile çıkması tepki çekince, “Hepsi sponsor. Allah garibana veriyor” deyip bir bavul ayakkabıyla döndü. Herhalde çok sevdiği ayakkabıların parası da sponsorlardan geliyor!

Benzer Haberler

Songül 3 Haziran 2021

Ayy gerçekten çok güzelmiş demet hanım.benim kız zina da alın☺️

Yorum Yaz