Benim Artık Gücüm Kalmadı, Seninle İşim Bitti Nazım! Baraj 34. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

FOX

4 Nisan 2021

Benim Artık Gücüm Kalmadı, Seninle İşim Bitti Nazım! Baraj 34. Bölüm Fragmanı Yayında

Fox TV’nin sevilen dizilerinden Baraj’da bu hafta Nehir Nazım’la olan ilişkisinden dolayı yaşadığı yorgunluğu artık ayan beyan açıklar. Bakalım Nazım bu konuda neler yapacak? Nehir Bahar’ın gerçek yüzünü Nazım’a gösterebilecek mi?

Nazım ve Nehir Yakınlaşması

Nazım’ın Nehir’in hayatını kurtarması ile birlikte nihayet her ikisi de duyguları konusunda birbirlerine karşı daha dürüst olmaya başlar.  Aralarında yaşanan bu yakınlaşmanın nereye gideceği konusunda ikisinin de şüpheleri vardır. Fakat Nehir’in Nazım’ı Bahar konusunda uyarmaya çalışmasının ne şekilde sonuçlanacağı bir soru işaretidir.

Mert Bulunuyor!

blank

Geçtiğimiz hafta Bahar’ın kardeşi Azra, Nehir ve Nazım’ın oğlu Mert’in kaçırılmasına yardım eder. Fakat neyse ki Nehir ve Nazım polis yardımıyla çocuklarına geri kavuşurlar. Zerrin ise bu olayın sorumlusu olarak Bahar’ın kız kardeşi Azra’dan şüphelenir.   

Baraj 34. Bölüm Fragmanı

Baraj 34. Bölüm fragmanında ise Nehir’in, Bahar’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarma çabaları bir türlü işe yaramaz. Nehir, Nazım’a Bahar’la ilgili çok önemli bir mesaj göstermeye çalışır. Fakat telefonu eline alan Nazım bahsi geçen mesajı göremez. Çünkü o mesaj nasıl olduysa bir şekilde silinmiştir. Bu nedenle Nehir’in çabaları bir kez daha boşa gider. Sonunda da Nehir artık Nazım’ı kazanmaktan yorulduğunu hisseder ve bunu ona açık açık söyler. Bakalım bu olay Nehir ve Nazım ilişkisinin sonu olacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz