Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Ölümü Bile Göze Aldı, Meedo Nefretini Kustu, Kibariye’nin Akıl Almaz Açıklaması!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

8 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Ölümü Bile Göze Aldı, Meedo Nefretini Kustu, Kibariye’nin Akıl Almaz Açıklaması!

Magazin gündemi bugün de hareketli geçti! Gelin hep beraber 8 Haziran Salı gününün magazin gündeminde hızlı bir tur atalım!

1. Meedo Enişte Küplere Bindi!

Kendisi hakkında çıkan dolandırıcılık iddialarını duyan Meedo enişte, sevgilisi Şeyma Subaşı’nın hesabı üzerinden basına ve magazincilere sitem etti; “Bu açıklamayı Türk medyasından ve son iddialarla ilgili Türk insanlarından duyduğum hayal kırıklığından dolayı yapıyorum. Sözlerime, hayatım boyunca hep özel hayatımı gizli tuttuğumu ve şimdi Türk kamaoyunda birini bulup aşık olduğum için yargılanıp saldırıya uğradığımı söyleyerek başlamak istiyorum. Hiç kimseye zarar vermedim ya da dolandırmadım. Yoksa kendimi Şeyma’nın paylaşımlarından saklar ve anonim kalırdım. Herkese dürüst ve saygı davranmak, her gece yastığa başımı koymadan önce kendimle ve başkalarıyla barış içince olmak üzere yetiştirildim. Şeyma’nın gönderilerinin bir parçası olmayı kabul ediyorum çünkü Türk halkının ve dünyanın bir erkeğin partnerini ne kadar mutlu edebileceini görmesini ve geçmişi ne olursa olsun her zaman saygı duyan, seven ve önemseyen bir erkeği hak ettiğini oradaki kadınlara göstermek istedim.” Açıklamanın tamamı için:

2. Seren Serengil’in Koltuk Sevdası!

blank

Bildiğiniz gibi dün sabah saatlerinde fenalaşan Seren Serengil, sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’nın yardımıyla hastanenin yolunu tutmuştu. Su içmediği için böbreklerinde taş oluşan güzel yorumcumuz bugün ameliyat olacaktı. Ancak dün Söylemezsem Olmaz’ın Seren Serengil’in boşluğunu dolduran Deniz Akkaya, sosyal medya kullanıcı tarafından Seren Serengil’den daha çok sevilince; Seren Serengil hasta yatağından kalktı! Koltuğunu kaptırmamak için ölümü göze alan Seren Serengil herkesi şaşırttı! Bu arada detaylar için:

3. Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı Belli Oldu!

blank

Son olarak Masumiyet’te seyrettiğimiz Deniz Işın, TV100’den Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre Exxen’e transfer olan bir dönemin efsane dizisi Leyla ile Mecnun’un kadrosuna katılmış. Exxen’in Leyla ila Mecnun’unda Leyla karakterini Deniz Işın canlandıracakmış! Bu arada detaylar için:

4. Kibariye’den Şok Sözler!

blank

Kibariye’nin yüzü yine gülmüyor! Son dönemde dolandırıcılık iddialarına adı karışan ünlü şarkıcı bugün bir de aldatıldığını öğrendi. Ancak muhabirlere söylediği sözlerle herkesi şaşırttı; “Ben gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem öyle inanırım.  Görüntülerdeki o mu bilmiyorum. Çok net değil, bilemiyorum. Genel konuşacağım yanlış anlaşılmasın, bütün erkekler eşlerini aldatıyor.  Ben evimde çoluğumla çocuğumla oturuyorum. Tabi ki bunu Ali’ye soracağım. Ali evine çok bağlıdır. Ama gözümle görürsem işler değişir. Bana orijinal delil lazım. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için yuvamı yıkamam.” Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz