Yılın Çifti Seçildi! Anıl Altan-Pelin Akil Çiftinin Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’le Kıyasıya Rekabeti

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Yılın Çifti Seçildi! Anıl Altan-Pelin Akil Çiftinin Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’le Kıyasıya Rekabeti

“Kızlar Soruyor” tarafından her yıl yapılan ve artık gelenekselleşen yarışmada kazanan belli oldu. 2021 yılının pırlanta çifti hayranların oylarıyla belirlendi.

Bir Klasik

KızlarSoruyor.com adlı internet sitesi yaptığı anketlerle her yıl dikkatleri üzerine çekiyor. Binlerce internet kullanıcısının oy kullandığı sitede bazı anketler düzenli olarak tekrarlanıyor. Sevgililer Günü anketi ise kullanıcıların en sevdiği anketler arasında yer alıyor. Bu yıl yedincisi düzenlenen ve KızlarSoruyor.com’un klasikleşen Sevgililer Günü Pırlanta Çifti anketinin sonuçları ise belli oldu.

Burak ve Fahriye Seçildi

2021’in Sevgililer Günü Pırlanta Çifti anketinin kazananı Türkiye’nin önde gelen isimlerinden olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti oldu. Özçivit ailesi, kullanıcıların gönlünde taht kurmuş olacak ki önemli bir oy alarak birinciliğe yükseldi. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen, kullanıcıların yüzde 35’inin oyunu almayı başardı.

Anıl Altan ve Pelin Akil Çifti Birinciliği Zorladı

blank

Rol aldıkları dizide tanışan ve aşk yaşamaya başlayan Pelin Akil ve Anıl Altan da ülkemizin en sevilen çiftlerinden biri olmayı başarmıştı. 2016 yılında dünya evine giren çiftin ikiz bebekleri ile sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar herkes tarafından gıpta ile takip ediliyor.

İçi dışı bir olan bu sımsıcak aileye hepimizin imrendiği günler oldu. KızlarSoruyor.com’un anketinde yer alan çift en büyük adaylardan biriydi kuşkusuz. Ancak Pelin ve Anıl Altan çifti Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftine karşı direnç gösteremeyerek ikinci oldu. Çift, ankette kullanılan oyların yüzde 26’sını aldı.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak da Ankette Yer Aldı

Sefirin Kızı dizisinde Kahraman Boz karakterine hayat veren Bülent Şakrak ve başarılı oyuncu Ceyda Düvenci de ankette yer alan isimlerdendi. Sosyal medyada sık sık aile pozları paylaşan Düvenci ve Şakrak çifti, Pelin Akil ve Anıl Altan’ın ardından üçüncü seçildi. Katılımcıların yüzde 23’lük bir kısmı Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti için oy kullandı.

Sinem ve Kenan İmirzalıoğlu Oylamanın Güçlü Adaylarındandı

blank

Çiçeği burnunda anne-baba Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin daha yüksek oy almasını beklerken, çift aldığı oylarla en fazla dördüncülüğe kadar yükselebildi. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ikilisi, katılımcıların yüzde 16’sının oylarını aldı.

Hadise ve Kaan Yıldırım Olmadan Anket Olmaz!

blank

Tutkulu bir aşk yaşayan Hadise ve Kaan Yıldırım’sız Sevgililer Günü anketini düşünemezdik. KızlarSoruyor.com’un bir diğer anketi de; Sevgililer Günü Sembol Çifti. Pırlanta Çift anketi ile eş zamanlı yapılan Sembol Çift anketinin kazananı ise Hadise ve Kaan Yıldırım oldu. Çift, oyların yüzde 48’ini alarak birinciliği açık ara kazandı.

Benzer Haberler

Senem 14 Şubat 2021

Haketmişler Burak ve Fahriye nin olması çok iyi olmuş

Senem 14 Şubat 2021

Çok romantik çiftler

NAZLI Elitaş 14 Şubat 2021

Mesut özil ve amine gülşe çifti en iyisi

Yorum Yaz