Menajerimi Ara Dizisinin Yıldız Oyuncusu Ahsen Eroğlu’nun On Parmağında On Marifet: Picasso Ahsen!

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Menajerimi Ara Dizisinin Yıldız Oyuncusu Ahsen Eroğlu’nun On Parmağında On Marifet: Picasso Ahsen!

Star TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Menajerimi Ara’nın sevilen oyuncusu Ahsen Eroğlu oyunculuk haricinde de yeteneklerini sergiliyor. Çok yönlü bir oyuncu olan Eroğlu’nun yetenekleri saymakla bitmiyor ancak yaptıkları resimleri görünce siz de gözlerinize inanamayacaksınız!

Genç Kuşağın Gözdesi

Ahsen Eroğlu, Star TV’nin Pazar günü yayınlanan Menajerimi Ara dizisi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizide, Dicle karakterine hayat veren güzel oyuncu, adını geniş kitlelere duyurarak genç kuşak oyuncuların en iddialı isimlerinden biri oldu.

Genç yaşına rağmen, sergilediği oyunculukla kendisine hayran bırakan Ahsen Eroğlu’nun en az oyunculuğu kadar hayran olacağınız bir başka yeteneği de bulunuyor. Uzun yıllardır resim yapan genç oyuncu, yaptığı tabloları da sosyal medya hesabında paylaşarak görücüye çıkarıyor.

Eroğlu, Polisiye Kültür Dergisi İçin Kapak Tasarımı Yaptı

Kamera önü performansının yanı sıra resim yeteneğiyle de ön plana çıkan Ahsen Eroğlu, yıllardır hem tuval üzerine hem de dijital olarak resimler yapıyor. Eroğlu, polisiye kültür dergisi 221B’nin son sayısının kapağına da başarılı bir çizimle damga vurdu. İrlanda Polisiyesi’ni yansıtan bir illüstrasyon tasarlayan genç oyuncunun bu çizimi derginin 28. sayısının kapağında kullanıldı.

Ahsen Eroğlu, Celil Oker’i Resmetti

Oyunculuğun yanında resim alanında da kendini kanıtlayan genç yıldız, Türkiye’nin ilk ve tek polisiye dergisi için daha önce de tasarım yapmıştı. 221B dergisinin 26. sayısının kapak tasarımı da genç yıldızın ellerinden çıktı. Eroğlu, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden polisiye ustası Celil Oker’i çizdi.

blank

Menajerimi Ara’nın Dicle’si En Büyük Hayalini Açıkladı

blank

Daha önce de Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve İstanbullu Gelin gibi popüler dizilerin kadrosunda kendine yer bulan Ahsen Eroğlu en büyük hayalini açıkladı. Genç oyuncu, “Yaptığım tabloları bir sanat galerisinin duvarlarında görmek en büyük hayalim.” açıklamasıyla ilgi topladı.

Kendi Sanat Sayfası Var

blank

Ahsen Eroğlu, Menajerimi Ara dizi setinde de arkadaşlarını resmetmeye devam ediyor. Molalarda rol arkadaşlarını çizen Eroğlu, yaptığı tüm çizimleri sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Eroğlu, çizdiği resimleri “Ahsen Eroglu Art” isimli Instagram sayfasından takipçileriyle paylaşıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz